MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME Show MMA podało zasady Igrzysk Gladiatorów. Walki 2×2, a potem każdy na każdego!

PRIME Show MMA podało zasady Igrzysk Gladiatorów. Walki 2×2, a potem każdy na każdego!

Organizacja PRIME Show MMA przed nadchodzącą wielkimi krokami galą PRIME 7 podało zasady tworzonych przez siebie Igrzysk Gladiatorów. Pierwsza odsłona tego oryginalnego turnieju odbędzie się już w przyszły weekend.

PRIME Show MMA podało zasady Igrzysk Gladiatorów

Gala PRIME 7 odbędzie się bowiem już w sobotę 13 stycznia w Koszalinie. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie rewanżowe starcie między Prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem “Muranem” Murańskim.

PRIME Show MMA podało zasady Igrzysk Gladiatorów. Walki 2×2, a potem każdy na każdego!

Podczas tego wydarzenia kibice będą mogli obejrzeć pierwszą odsłonę turnieju o nazwie “Igrzyska Gladiatorów”.

Turniej ten odbędzie się w formule mieszanych sztuk walki, a w klatce kibice zobaczą starcia dwóch na dwóch. W “zabawie” udział weźmie ośmiu zawodników. Po dwóch półfinałowych starciach czwórka zwycięzców stanie w klatce w walce, w której już nie będzie par, a każdy zmierzy się z pozostałymi.

“ZASADY IGRZYSK GLADIATORÓW!

Półfinały: • FORMUŁA MMA | 2 WALKI 2×2 | brak przypisanych przeciwników, możliwość atakowania 2 na 1. Zwycięska PARA awansuje do finału. Finał: • FORMUŁA MMA | 4 zawodników | każdy na każdego, wygrywa tylko jeden.”

Na ten moment w Igrzyskach Gladiatorów weźmie udział trzech zawodników. Ogłoszeni oficjalnie uczestnicy to: Olejnik, Kolar i Stary Wiewiór.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis