MMA PLGamrotGamrot o Chandlerze: Niech nie krzyczy, bo go zleje Poirier, a później ja go mogę wyszarpać za ucho!

Gamrot o Chandlerze: Niech nie krzyczy, bo go zleje Poirier, a później ja go mogę wyszarpać za ucho!

Mateusz Gamrot (21-1) pojawił się ostatnio na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o topowym zawodniku kategorii lekkiej. Mowa o Michaelu Chandlerze (23-7), który miał już okazję zawalczyć o tytuł UFC. Przypomnijmy, że Amerykanin w najbliższym starciu zmierzy się z klubowym kolegą ”Gamera”.

Gamrot

36-latek w ostatnim pojedynku wrócił na odpowiednie tory. Chandler wystąpił w maju na gali UFC 274. Amerykanin na początku drugiej odsłony ciężko znokautował (front kick) weterana Tony Fergusona. Wcześniej ”Iron” przegrał z Charlesem Oliveirą i po kapitalnej wojnie z Justinem Gaethje.

Chandler najbliższy pojedynek stoczy dwunastego listopada na numerowanej gali UFC 281 w Nowym Jorku. Jego przeciwnikiem będzie Dustin Poirier (28-7). W main evencie zobaczymy starcie o tytuł wagi średniej. Israel Adesanya (23-1) będzie miał szansę na rewanż (za starcia w formule K-1) z Alexem Perreirą (6-1).

Mateusz Gamrot: Oni tacy są, że dużo krzyczą!

Matusz Gamrot w rozmowie z Maciejem Turskim postanowił wypowiedzieć się o Chandlerze.

Maciej Turski: Jest walka, o której nie można zapominać Chandlera z Dustinem Poirierem, to jest kolejny event.  

Mateusz Gamrot: Po to lecę, to znaczy też mi to fajnie pasuje, bo od razu jak widziałem tą przepychankę Dustina z Chandlerem, to w ten sam moment napisał do Dustina ”jestem brother ku**a, jak chcesz to Ci pomogę, nie ma problemu”, więc wjeżdżamy w niego na ostro. Niech Chandler nie krzyczy, bo go zleje Poirier, a później ja go mogę wyszarpać za ucho po prostu. On ma mocno amerykański styl i oni tacy są, że dużo krzyczą, a niekoniecznie też lubią to robić. Tak jak Gaethje ja do niego strzelałem, wiesz zaczepki. Fiziev do niego strzela zaczepki, a stara gwardia nie ma ochoty się odezwać – coś odpowiedzieć. Oni wydaje mi się, że wiedzą co ich czeka i, że nadciągamy tą nową falą i chcą to przeciągnąć jak najdłużej, żeby się utrzymać na swoich pozycjach, bo jak dojdzie do walki między nami, a nimi to będzie szybka zamianka.

Wypowiedź i cały program poniżej:

Zobacz także:

Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić! Widzieliście?

Na drugiej konferencji przed FAME MMA 15 doszło do podwójnego face to face pomiędzy Jackiem i Mateuszem Murańskim a Arkadiuszem Tańculą i Szalonym Reporterem. W pewnym momencie “Stary Muran” chciał nieco poddymić atmosferę.

Michał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego: No i co? Ty ku**a obsrańcu!

Alan Kwieciński w ostatnim czasie jest mocno krytykowany przez freak fighterów, a teraz przez pro sportowych zawodników. Michał Królik utytułowany uderzacz w naszym kraju postanowił na insta stories wypowiedzieć się o byłym uczestniku ”Ekipy z Warszawy”. Nie brakowało mocnych słów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis