MMA PLPrime Show MMAPRIME SHOW MMA 2: Przepychanki w klatce! Kajmano chce walczyć z Tarzanem!

PRIME SHOW MMA 2: Przepychanki w klatce! Kajmano chce walczyć z Tarzanem!

Dymy już po pierwszej walce! Kajmano ma za sobą pierwsze zwycięstwo w freakowej organizacji. Był to efektowny występ. Tuż po walce Kajmano wyznał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Jest nim Mateusz ”Tarzan” Leśniak, który pokazał się z naprawdę świetnej strony na ostatniej gali High League 3.

Tarzan

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Mowa oczywiście o walce w Ergo Arenie, gdzie zmierzył się z Pawłem Bombą. Tarzan już w niecałą minutę zakończył pojedynek przed czasem. ”Scarface” nie zgadzał się z decyzją sędziego. Wcześniej ”Tarzan” przegrał z Konradem Karwatem.

Dymy!

Pojawiły się przepychanki po pierwszej walce na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Kajmano w kolejnym pojedynku chciałby się zmierzyć z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniak.

Zobacz także:

Oficjalnie Popek Monster zawodnikiem PRIME SHOW MMA! Kto będzie rywalem?

To może być spore zaskoczenie! W sobotę odbędzie się druga edycja PRIME SHOW MMA w Gdyni, lecz organizacja już w tym momencie postanowiła ogłosić nowy nabytek. Został nim popularny raper – Popek Monter. Niebawem poznamy szczegóły debiutu.

PRIME SHOW MMA: Zusje nową zawodniczką organizacji! Widzieliście kolejne ogłoszenie?

Jeszcze jedno duże ogłoszenie przed dzisiejszą galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Nową zawodniczką organizacji została Kamila Smogulecka. Już niebawem poznamy szczegóły jej debiutu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis