MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME ogłasza kolejnego zawodnika! Walczył w budce telefonicznej, a teraz wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów!

PRIME ogłasza kolejnego zawodnika! Walczył w budce telefonicznej, a teraz wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów!

Freakowa organizacja PRIME ogłasza kolejnego zawodnika na swoją siódmą galę! Jest to freak fighter, który jeszcze nie odniósł zwycięstwa, ale w przeszłości walczył już w budce telefonicznej, a teraz wystąpi w… Igrzyskach Gladiatorów!

PRIME ogłasza kolejnego zawodnika

Igrzyska Gladiatorów odbędą się na najbliższej gali PRIME 7, która już w najbliższą sobotę 13 stycznia odbędzie się w Koszalinie.

Walką wieczoru tej imprezy będzie rewanżowy pojedynek między Prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem Murańskim.

PRIME ogłasza kolejnego zawodnika! Walczył w budce telefonicznej, a teraz wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów!

Kolejnym natomiast uczestnikiem Igrzysk Gladiatorów będzie… Jakub Lasik. Freak fighter jest jednym z ośmiu zawodników, którzy wystąpią w walkach na oryginalnych zasadach. Oryginalnych, bowiem będą to walki 2 na 2, a czterech zwycięzców półfinałów zmierzą się ze sobą w finale. Wówczas będzie to już walka każdy z każym.

“Jakub Lasik melduje się na IGRZYSKACH GLADIATORÓW jako piąty zawodnik. Jakub może być Wam znany z udziału w trzeciej edycji PRIME, gdzie zmierzył się w BUDCE TELEFONICZNEJ z Kamerzystą. Jego aktualny rekord to 0-2. Lasik podkreśla, że intensywnie trenuje i jest gotów na każego, ale czy to rzeczywiście prawda? Nawet najstarsi górale tego nie wiedzą.”

Lasik trenuje już jak zły to swojego udziału w Igrzyskach Gladiatorów, które z pewnością chce wygrać:

A Wy będziecie oglądać galę PRIME 7? Będziecie kibicować Jakubie Lasikowi?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis