MMA PLNajnowszeBoxdelPRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Boxdel

Najbliższa gala PRIME odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Zaskoczenie powstało, gdy ogłoszono main event. Na wszystkich kontach organizacji fani dopytywali ”kim są uczestniczki”. Paulina Hornik, obecna członkini Natsu World zmierzy się z ”Pysią”.

Nie zabraknie również pro sportowego zestawienia. Zawodnik publiczności Daniel Rutkowski stoczy kolejny pojedynek na zasadach bokserskich. Zawodnik KSW zmierzy się z youtuberem – Piotrem Pająkiem.

Boxdel o Don Kasjo: Pewnie wybierze High League!

Michał Baron podczas ”Aferek” wypowiedział się o organizacji PRIME SHOW MMA.

Dużo ludzi, gdzieś tam gadało, że co to PRIME nie zrobi i tak dalej. Można zauważyć, że gdzieś tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami. Coś tam jest nie tak – co widać zresztą.

”Boxdel” ponadto zrobił na lajvie ankietę, w której zapytał widzów o potencjalny powrót ”Don Kasjo” do organizacji FAME MMA. Sam Baron nie jest fanem takiego pomysłu.

Boxdel: Widzowie mam do was pytanko co by było, gdyby Don Kasjo wrócił do FAME (…) No jeżeli na przykład PRIME by nie dało rady, to co wtedy z Kasjo? Musi, gdzieś pójść. Pewnie wybierze High League.

Ulfik: Spisujesz PRIME na straty?

Boxdel: Niech sobie działają, ale generalnie stary nie chce się wypowiadać. Wiesz o co chodzi, obiecałem (…) Ja osobiście właśnie ogólnie jestem średnio za tym, żeby Kasjo wrócił do FAME MMA.    

Zobacz także:

Doszło do konfrontacji Murańskiego z osobą, którą miał pobić w przeszłości: Jesteś bandyta! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański wczoraj po raz drugi pojawił się w programie ”Sprawa dla Reportera”. Prowadząca Elżbieta Jaworowicz zdradziła, że tuż po pierwszym odcinku do programu zgłosił się Henryk Kacprzak. Doszło, więc do konfrontacji z Jackiem Murańskim.

Marta Linkiewicz pierwszy raz zabiera głos po walce z Lil Masti: Nie czuję się przegrana! Co wy na to?

Marta Linkiewicz po raz pierwszy zabrała głos po ostatniej porażce z Lil Masti na gali FAME 15. “Linkimaster” udzieliła wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z MMA Bądź na bieżąco, gdzie otwarcie mówi, że nie czuje się przegrana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis