MMA PLNajnowszePrime MMAPRIME 4: Tomasz Olejnik znokautował Robaliniego w walce zawodników, którzy jeszcze nie wygrali

PRIME 4: Tomasz Olejnik znokautował Robaliniego w walce zawodników, którzy jeszcze nie wygrali

Za nami walka, w której wg wielu internetowych komentarzy zmierzyło się dwóch “przegrywów” w sportach walki – Patryk “Robalini” Śliwa i Tomasz Olejnik. Kibice zgromadzeni w Netto Arenie w Szczecinie na gali PRIME 4 z ciekawością oglądali, który z tych zawodników wreszcie wygra walkę.

PRIME 4

Lepszy okazał się Olejnik. Robalini w pierwszej akcji próbował obalić rywala, ale nie udało mu się to. Tomasz Olejnik za to zadawał ciosy w głowę Robaliniego, a ten kiedy nie mógł przeciwnika obalić, sam padł na matę, a tam Olejnik dorzucił kilka kolejnych ciosów, zmuszając sędziego do przerwania walki.

Tomasz Olejnik z pierwszą wygraną w swojej sportowej karierze!

Zobacz także:

Dojdzie do walki Załęcki vs. Omielańczuk? Menadżer zabiera głos!

Denis Załęcki w następnym pojedynku stanie przed jeszcze większym wyzwaniem? Tego nie można wykluczyć, bowiem Artur Ostaszewski w rozmowie z Jarosławem Świątkiem wyznał, że Daniel Omielańczuk dostał propozycję walki z ”Bad Boyem”.

Król syntholu przeszedł operację! Bicepsy nie wytrzymały, będzie debiut w MMA?

Jest duży problem! O potencjalnym debiucie Szymona Komandosa mówi się już od dłuższego czasu, lecz w tej sytuacji widzowie/fani ”Króla Syntholu” będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Szymon jest po poważnej operacji. Tym samym jego debiut w mieszanych sztukach walki nie nastąpi tak szybko jak wielu mogło się spodziewać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis