MMA PLNajnowszeBez kategoriiPPV KSW 77 Pudzian Mamed: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje? Jaka cena?

PPV KSW 77 Pudzian Mamed: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje? Jaka cena?

PPV KSW 77 Pudzian Mamed – to już dzisiaj! Gala, która jest organizowana w Łodzi zaszczyci nas 11 walkami prawdziwego MMA. Żeby wykupić galę, trzeba założyć konto lub przedłużyć subskrypcję w platformie Via Play. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

PPV KSW 77 Pudzian Mamed: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje? Jaka cena?
Foto: PPV KSW 77 Pudzian Mamed: Transmisja stream online - gdzie oglądać? Ile kosztuje? Jaka cena?

PPV KSW 77 Pudzian Mamed: Gdzie oglądać?

XTB KSW 77 to zdecydowania najmocniejsza rozpiska organizacji w tym roku. Zobaczymy na niej aż 11 walk w tym długo wyczekiwany main event w postaci starcia Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Ponadto dwie walki o pas, w kategorii 61 kg oraz 93 kg, gdzie zmierzą się Sebastian Przybysz z Jakubem Wikłaczem oraz Ibragim Chuzhigaev z Ivanem Erslanem.

Zobacz także: Freak fighterzy już niebawem w organizacji KSW? Maciej Kawulski potwierdza!

Wydarzenie rozpocznie walka Pań, gdzie Wiktoria Czyżewska zmierzy się z debiutującą w KSW Oleksandrą Karasevą. Następnie przyjdzie pora na potyczkę dwóch młodych perspektywicznych zawodników kategorii koguciej Shamada Erzanukaeva z Carlem McNallym, który w swojej poprzedniej walce złamał szczękę swojemu rywalowi.

Warto też wspomnieć o walkach Andrzeja Grzebyka, Patryka Kaczmarczyka czy Daniela Rutkowskiego, którzy zagwarantują nam wielkie emocje w sobotni wieczór!

Na gali wystąpi też zdobywca najszybszego nokautu w KSW Bohdan Gnidko, który zmierzy się z dysponującym mocnym uderzeniem Mădălin Pîrvulescu. Obaj zawodnicy mają po jednej zwycięskiej walce w organizacji KSW.

PPV KSW 77 Pudzian Mamed: Cena, ile kosztuje?

Jedyną opcją na oglądanie gali XTB KSW 77 w Polsce jest wykupienie subskrybcji na platformie Via Play. Koszt miesięcznej licencji to 34 zł, a co więcej oprócz KSW mamy do dyspozycji materiały dostępne na całej platformie. Dostęp jest odnawialny co miesiąc, dlatego licencje najlepiej wykupić na rok by mieć stały dostęp do gal KSW które organizowane są średnio co miesiąc.

Jeśli jesteśmy za granicą i będziemy chcieli oglądnął XTB KSW 77, możemy skorzystać z oficjalnej platformy organizacji, gdzie za 40 zł możemy wykupić dostęp do gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis