MMA PLNajnowszeKawulskiFreak fighterzy już niebawem w organizacji KSW? Maciej Kawulski potwierdza!

Freak fighterzy już niebawem w organizacji KSW? Maciej Kawulski potwierdza!

Maciej Kawulski w rozmowie z Sportowymi Faktami został zapytany czy freak fighterzy już niebawem trafią do największej organizacji w naszym kraju. Jeden z właścicieli KSW potwierdził, że jest na to bardzo duża szansa. Ponadto Kawulski zdradził jakie kryteria musi spełniać potencjalny freak.

Kawulski

Czy to jest szansa Arkadiusza Tańculi? ”Aroy” od samego początku wspominał, że jego marzeniem jest walka w KSW.

Warto wspomnieć o ostatniej wypowiedzi Pawła Tyburskiego, który zaproponował potencjalny eliminator.

Chciałbym przepracować rok. Znam swoje możliwości. Jeżeli będę spał, nie będę imprezował, nie będę tykał tego, co mi nie służy, to uważam, że za rok trenując tutaj z trenerem Szyszką – jestem w stanie wyjść i dać z zawodowcem. Nie mówię, że topka, bo to są ludzie, którzy naprawdę.. Na treningu robiąc z niektórymi chłopakami, to widać ten poziom. Nie przeskoczysz tego. Ja znam swoje miejsce w szeregu, ale uważam, że z zawodnikiem ze środkowej półki za rok będę mógł dać fajną bitkę. Chcę napisać taką nową historię i mam nadzieję, że będę szybszy niż Tańcula. Arek pcha się do tego KSW. Ja mówiłem, jeszcze rewanż i będzie eliminator, kto powinien tam iść. Jestem umówiony z Arkiem, że za rok mamy zawalczyć.

Maciej Kawulski zabiera głos!

Maciej Kawulski w rozmowie z Sportowymi Faktami zdradził czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się freak fighterów w organizacji KSW.

Uważam, że najciekawsze postaci z gal freakowych mogą niebawem bić się na KSW. Już widziałem kilku zawodników, którzy dla mnie są interesujący. Bez nazwisk. Jestem bardzo otwarty, żeby pojawiali się na naszych galach i walczyli. Tacy, którzy trenują, reprezentują poziom sportowy, serce do walki, a nie wyłącznie potencjał konferencyjny. Nie może być tak, że o tym, kto wchodzi do klatki KSW – decyduje fajny kanał na YouTube czy zasięg na jakimś komunikatorze socialowym. Myśmy stworzyli to pojęcie i nie mam nic przeciwko temu.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis