MMA PLNajnowszeSararaPoznaliśmy main event Strike King 1! Sarara zmierzy się z utalentowanym Rumunem!

Poznaliśmy main event Strike King 1! Sarara zmierzy się z utalentowanym Rumunem!

Już trzynastego stycznia w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pierwsza edycja Strike King. Organizacja, w której zobaczymy walki w formule K-1 (w małych rękawicach). Dziś została ogłoszona walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia. Tomasz Sarara nasz czołowy ciężki skrzyżuje rękawice z zawodnikiem młodego pokolenia – Alin “Bestia” Nechita.

Sarara

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie dwóch zawodników KSW. Zapowiada się naprawdę emocjonująco! Gracjan Szadziński skrzyżuje rękawice z Łukaszem Rajewskim. Podczas gali zobaczymy także turniej, a zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. Ponadto w ringu pojawi się doświadczony pięściarz i były pretendent do mistrzostwa świata w boksie – Mariusz ”Wiking” Wach.

38-latek swoje ostatnie dwa pojedynki stoczył w freakowej organizacji Clout MMA. Sarara jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana KSW – Jaya Silvę oraz zremisował z Dawidem ”Crazy” Załęckim. W ostatnim starciu Tomasz wszedł na ostatnią chwilę, bowiem zastąpił Jerome Le Bannera.

Main event ogłoszony!

Organizacja Strike King ogłosiła dziś main event zbliżającej się gali, która już trzynastego stycznia odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce.

Tomasz Sarara zmierzy się z reprezentantem Rumunii – Alinem Nechitą. 20-latek trenuje w Tornado Fight Gym Iasi. ”Bestia” ma na swoim koncie 8 wygranych walk w tym 4 KO i 0 porażek. Rumun jest także mistrzem Colosseum Tournament.

MAIN EVENT 🦁 I GALA STRIKE KING: 🔥 TOMASZ SARARA vs ALIN NECHITA 🔥💪 Tomasz Sarara💪 Alin Nechita Polski Związek…

Posted by Strike King on Friday, January 5, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis