MMA PLNajnowszeCAVEMMAPoznaliśmy main event CAVE MMA 4! Maciej Różański z mocnym rywalem!

Poznaliśmy main event CAVE MMA 4! Maciej Różański z mocnym rywalem!

Już pierwszego marca w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się gala Cave MMA 4, a teraz poznaliśmy main event. Zobaczymy w nim czołowego polskiego zawodnika kategorii półciężkiej – Macieja Różańskiego (14-5). Podopieczny Piotra Bagińskiego stoczy walkę poza organizacją Bellator, a jego przeciwnikiem będzie doświadczony Brazylijczyk – Cleiton Silva (16-4).

Różański

W kategorii piórkowej po nieudanej przygodzie w Bellatorze szansę na odbudowanie dostanie Piotr Niedzielski (17-7), który podejmie Gruzina – Levana Kirtadze (13-2). Równie wysoko w karcie walka w wadze półciężkiej, a w niej Adam Kowalski (14-7-1) zmierzy się z byłym mistrzem Fight Exclusive Night – Ederem De Souzą (19-10). 

”Predator” ze swoich 16 walk aż 12 zakończył przed czasem. 37-latek ma na swoim koncie choćby walki w organizacji Brave, gdzie pokazywał się z efektownej strony. Silva ostatni pojedynek miał miejsce w grudniu na gali PFL Europe 4, gdy już w pierwszej odsłonie został poddany z rąk byłego zawodnika UFC i KSW – Toma Breese. 

Znamy walkę wieczoru!

Już pierwszego marca odbędzie się gala Cave MMA 4, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. W kategorii półciężkiej Maciej Różański (14-5) zmierzy się z doświadczonym Cleitonem Silvą (16-4).

”Spartan” ostatnie pojedynki toczył w organizacji Bellator. Różański w maju 2022 roku udanie zadebiutował i pewnie wypunktował Lee Chadwicka. W ostatnich dwóch walkach było już gorzej, bowiem Maciej musiał uznać wyższość Karla Moore oraz Dovletdzhana Yagshimuradova. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis