MMA PLKursy SuperbetPostaw na Jana Błachowicza w Superbet. Typ na walkę wieczoru UFC z udziałem Polaka

Postaw na Jana Błachowicza w Superbet. Typ na walkę wieczoru UFC z udziałem Polaka

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych pojedynków w karierze Jana Błachowicza. Polak w październiku utracił pas mistrzowski i jak zapowiada, zrobi wszystko, aby trofeum ponownie trafiło w jego ręce. Pierwszą przeszkodą w realizacji tego celu będzie Aleksandar Rakić – faworyt nadchodzącego starcia.

Postaw na Jana Błachowicza w Superbet

Jan Błachowicz w trakcie kariery w UFC miewał wzloty i upadki. Towarzyszyły mu niemal wszystkie emocje związane z tym sportem, ale zawsze wychodził z nich obronną ręką. Tym razem ponownie Polak będzie starał się podnieść po porażce, ale jego wzrok wciąż skierowany jest w pas mistrzowski. Aby po raz drugi sięgnąć po tytuł, „Cieszyński Książe” musi pokonać Aleksandara Rakicia, co będzie niezwykle trudnym zadaniem.

30-letni Rakic w UFC przegrał tylko raz. W grudniu 2019 roku musiał uznać wyższość Volkana Oezdemira, ulegając mu niejednogłośnie na punkty. Walka była jednak bardzo równa i równie dobrze zwycięstwo mogło zostać zapisane na koncie blisko dwumetrowego zawodnika. To właśnie ten pojedynek powinien być niejako wskazówką dla Jana Błachowicza, ponieważ Oezdemir pokazał, jak można zneutralizować atuty Rakicia.

Jedną z głównych broni Błachowicza mogą być low-kicki, które Polak potrafi kopać naprawdę dobrze. Wykroczna noga Rakicia jest podatna na tego typu akcje i jeżeli Polak będzie sukcesywnie trafiał, może znacznie ograniczyć mobilność Serba. Atutem Błachowicza w tej walce może być również mniejsza klatka w Las Vegas i możliwość częstszych wymian z Rakiciem, który nie tak ochoczo w poprzednich starciach stosował tego typu zagrywki. Pytanie tylko, czy uda się Polakowi doprowadzić właśnie do takiej konfrontacji.

Z całą pewnością należy docenić Aleksandara Rakicia, bowiem jego trzecia pozycja w rankingu kategorii półciężkiej nie wzięła się znikąd. W dwóch ostatnich walkach pokonał on wyraźnie Thiago Santosa oraz Anthony’ego Smitha – zawodników o uznanej renomie w dywizji do 93 kilogramów. Warsztat umiejętności ofensywnych jak i defensywnych Rakicia jest bardzo bogaty, co świetnie współgra z imponującymi warunkami fizycznymi.

30-latek bardzo dobrze porusza się po klatce, jest uważny w defensywie i niechętnie wdaje się w bitki w półdystansie. Rakić stara się kontrolować walkę w stójce długimi prostymi, jest szybki i bardzo silny, co udowodnił chociażby w starciu ze Smithem. Z całą pewnością Serb nie będzie dążył do wymian oraz wojny w klatce z Janem Błachowiczem, a to zwiastuje szachy na naprawdę wysokim poziomie!

Biorąc pod uwagę styl obu zawodników, pierwszą pięciorundową walkę Rakicia oraz ciężar gatunkowy tej walki, naprawdę atrakcyjnie wygląda kurs na to, że walka Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem potrwa pełen dystans. W Superbet owe zdarzenie można zagrać po kursie 2.30 i moim zdaniem jest to najbardziej prawdopodobna opcja w tej walce! Szanse obu na zwycięstwo oceniam bardzo podobnie, zwycięzcę wskazać naprawdę trudno, dlatego typ na tę walkę, to pełen dystans.

Galę UFC on ESPN 36 można obstawiać TUTAJ

Zobacz także:

Bellator 281 – wyniki

Już dziś wieczorem w Londynie odbędzie się gala Bellator 281. Wydarzenie zwieńczy walka mistrowska, debiut w nowej organizacji zaliczy też Polak.

Odkrycie 2021 roku wraca do klatki na KSW 70! Piwowarczyk spotka się z Leśką

Odkrycie 2021 roku w polskim MMA, niepokonany Damian Piwowarczyk (5-0, 1 KO, 3 Sub) po raz kolejny zaprezentuje swój nietuzinkowy styl walki podczas KSW 70 w Łodzi. Trzeci zawodnik rankingu wagi półciężkiej zmierzy się 28 maja w Atlas Arenie z debiutującym Bartoszem Leśką (11-2-2, 2 KO, 6 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii półciężkie

Kursy Superbet na walkę Błachowicz vs. Rakić. Promocja dla nowych graczy

Już w najbliższy weekend w Las Vegas czeka nas gala UFC on ESPN 36 z Janem Błachowiczem w walce wieczoru. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie oraz specjalną promocję dla nowych graczy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis