MMA PLGROMDAPopek zawalczy w GROMDZIE! Mariusz Grabowski zapewnia: To już pewne!

Popek zawalczy w GROMDZIE! Mariusz Grabowski zapewnia: To już pewne!

Na kanale GROMDA pojawiła się rozmowa z właścicielem organizacji Mariuszem Grabowskim. Już dziś odbędzie się 14 edycja walk na gołe pięści. Promotor boksu wyjawił, że freak fighter i popularny raper Popek Monster na pewno zawalczy w organizacji GROMDA!

Popek

Paweł ostatni pojedynek stoczył w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 4, która odbyła się w Szczecinie. Popularny raper na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życiński. Popek szukał mocnego uderzenia, ale to byłoby na tyle… Życiński dominował i coraz bardziej przyśpieszał. Ostatecznie w drugiej rundzie walka zakończyła się przed czasem.

Popek wcześniejsze pojedynki toczył w FAME MMA. Paweł zmierzył się wtedy z Normanem ”Storminem” Parke oraz Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Popek zawalczy na gołe pięści!

Popek zdecyduje się na szaloną walkę. Mariusz Grabowski w najnowszym wywiadzie na kanale GROMDA wyjawił, że raper zawalczy w organizacji.

Tak. Popek na GROMDZIE numer 15 zawalczy, na pewno zawalczy. Już rozmawiałem z nim. Od razu po GROMDZIE jedzie do Zakopanego już na przygotowania. Być może jutro jakaś niespodzianka, może pojawi się jakiś gość specjalny. Na pewno ten gość specjalny jest z daleka, jeśli dotrze to zaprezentujemy i będzie się działo. Wielka niespodzianka, nie chce mówić, że tak na pewno będzie, bo te loty długie.. Jeżeli dotrze to coś tam zaprezentujemy.      

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis