MMA PLBoksPolski polityk zawalczy w boksie? Poseł jest wielkim fanem pięściarstwa!

Polski polityk zawalczy w boksie? Poseł jest wielkim fanem pięściarstwa!

Ostatnimi czasy w Polsce głośno jest o Łukaszu Mejzie czyli wiceministrze sportu. Jak sam mówi, dostawał oferty walki bokserskiej. A więc czy polityk stoczy walkę bokserską?

mejza

Ostatnio w Polsce głośno jest o Łukaszu Mejzie, jednak nie dlatego, że osiągnął coś niesamowitego, a z powodu licznych afer które ujrzały światło dzienne. Obecnie jest on wiceministrem sportu. Jak sam mówił w wywiadzie dla Super Expressu, trenuje boks, więc ten sport zna nie tylko oglądając go z trybun.

– Bardzo lubię treningi bokserskie. Pozwalają wyciszyć głowę, szczególnie w okresie, kiedy jest bardzo dużo pracy. Teraz jesteśmy w wydzielania Ministerstwa Sportu i Turystyki także tych tematów organizacyjnych, technicznych i logistycznych jest mnóstwo. Lubię patrzeć, jak robią to zawodowcy.

Powiedział polityk podczas gali GiA Challengers Boxing Night w Nowym Sączu.

Jak sam wiceminister oznajmił, propozycji wystąpienia w ringu nie brakowało, między innymi na jednej z gal charytatywnych.

Zobacz także:

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas: Pokażę wszystkim, że jestem najlepszy na świecie!

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z youtuberem Jakiem Paulem

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu. Nie wiadomo jednak, czy będzie błagał go o kolejną szansę na odkucie się.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis