MMA PLNajnowszeClout MMAPoliczono ile razy Denis Załęcki przewracał się w walce z Wielkim Bu na Clout MMA 3

Policzono ile razy Denis Załęcki przewracał się w walce z Wielkim Bu na Clout MMA 3

Jedna z zagadek, które zadawali sobie widzowie oglądający wczorajszą galę Clout MMA 3 została rozwiązana! Policzono bowiem ile razy Denis Załęcki przewracał się w walce z Wielkim Bu!

ile razy Denis Załęcki przewracał się w walce z Wielkim Bu

Przypominamy, że Denis Załęcki zmierzył się z Wielkim Bu w jednej z najważniejszych walk całej wczorajszej imprezy. Torunianin jednak starcie to przegrał z kretesem, non stop lądując na macie i zmuszając sędziego do interwencji.

Kibice widząc zachowanie Denisa Załęckiego w klatce zastanawiali się jak często się on w tej konfrontacji przewracał. Teraz mamy na to pytanie odpowiedź!

Policzono ile razy Denis Załęcki przewracał się w walce z Wielkim Bu

Twitterowicze, na których zawsze można liczyć policzyli ile razy wczoraj widzieliśmy Denisa Załęckiego na deskach.

Odpowiedź na to pytanie brzmi: 22 razy!

Co ciekawe, po walce z Wielkim Bu, Denis Załęcki ponownie zameldował się w klatce Clout MMA, gdzie zmierzył się z medialnym wrogiem Natanem Marconiem. Starcie to jednak trwało… 1 sekundę! Marcoń bowiem tuż po rozpoczęciu walki upadł i odklepał, poddając się w tej konfrontacji.

Później tłumaczył, że jego zachowanie spowodowane było tym, iż nie chciał dać Załęckiemu zarobić, bowiem ten w kontrakcie miał mieć zapis gwarantujący mu gotówkę za każdą sekundę walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis