MMA PLNajnowszeClout MMAWielki Bu chciałby się zmierzyć z Omielańczukiem! Zrobił to z szacunkiem: Jeśli mógłbym prosić!

Wielki Bu chciałby się zmierzyć z Omielańczukiem! Zrobił to z szacunkiem: Jeśli mógłbym prosić!

Mateusz Kaniowski tuż po walce zapytał Patryka Masiaka z kim chciałby on się zmierzyć w następnym pojedynku. Nie było mocnych zapowiedzi, słów, a wyrażenie chęci pojedynku z Danielem Omielańczukiem. ”Wielki Bu” zrobił to z wielkim szacunkiem i zaznaczył, że jeżeli może prosić to chciałby zmierzyć się z byłym zawodnikiem KSW i UFC, bowiem byłoby to dla niego wielkie wyzwanie.

Omielańczuk

Masiak do tej pory stoczył dwie walki w freakowych organizacjach. Do debiutu doszło na PRIME SHOW MMA, gdy zdominował i ostatecznie w drugiej odsłonie zastopował Łukasza Lupę.

W druga walka miała miejsce wczoraj, gdy pokonał przed czasem Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” unikał rywalizacji i w drugiej odsłonie zakończyła się walka po kolejnych dużych kontrowersjach.

Dojdzie do walki?

Patryk Masiak nie ukrywa, że byłoby to duże wyzwanie i chciałby spróbować. ”Wielki Bu” w kolejnym pojedynku chętnie skrzyżowałby rękawice z Danielem Omielańczukiem.

Przypomnijmy, że taką chęć wyraził także Kamil Minda i o takim potencjalnym pojedynku mówiło się już w mediach społecznościowych. Czy w tej sytuacji ”Wielki Bu” wyprzedzi podopiecznego Mirosława Oknińskiego?

Jeśli mógłbym prosić oczywiście. To chciałbym się zmierzyć z Omielańczukiem w tej samej formule co ta lebiega udająca sportowca. Może mi się uda wygrać, ale dla mnie to byłaby duża i fajna pamiątka. Jeśli mógłbym prosić to, ale jeżeli federacja będzie chciała inaczej…  – powiedział tuż po walce Masiak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis