MMA PLBez kategoriiPolicja komentuje śmierć Dawida Ozdoby. Oto nowe informacje

Policja komentuje śmierć Dawida Ozdoby. Oto nowe informacje

Śmierć Dawida Ozdoby nastąpiła dwa dni temu (3 października). Mężczyzna przegrał walkę z depresją. Całe środowisko MMA składa kondolencje byłemu zawodnikowi. Na jaw wyszły jednak nowe fakty, które dla “Super Expressu” skomentowała kom. Paulina Onyszko, oficer prasowy KRP Warszawa VI.

Policja komentuje śmierć Dawida Ozdoby. Oto nowe informacje
Foto: Dawid Ozdoba

W nocy z poniedziałku na wtorek pojawiła się bardzo smutna informacja. Dawid Ozdoba, jeden z prekursorów freak fightów nie żyje. O jego śmierci poinformowała mama – Ewa Ozdoba. Istniała duża szansa, że “Surfer” mógł wrócić do klatki i dwa tygodnie temu zawalczyć na gali MMA.

Policja komentuje śmierć Dawida Ozdoby

Wiadome jest, że Ozdoba zmagał się z ogromnymi problemami psychicznymi. Mocna depresja dawała mu się we znaki. Opowiadał o tym m.in. na jednej z konferencji PRIME SHOW MMA, kiedy udzielał wywiadów.

Twierdził, że hejt po jego ostatniej walce z AdBusterem na FAME MMA 2 bardzo mocno się na nim odbił. “Surfer” zniknął z internetu na trzy lata. Sam przyznaje się, że odciął się także od ludzi. Ponownie przed kamery wyszedł 7 miesięcy temu i zapowiadał, że chce wrócić do MMA.

Policja poinformowała ponadto, że ciało “Surfera” zostało znalezione w okolicach Parku Picassa na warszawskiej Białołęce.

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ prowadzą czynności w sprawie zgonu 45-letniego mężczyzny, którego ciało ujawniono w rejonie Parku Picassa w dniu 03.10.2022 r. Ze względu na charakter zdarzenia, sprawy nie komentujemy.

– przekazała “SE” kom. Paulina Onyszko, oficer prasowy KRP Warszawa VI.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis