MMA PLFAME MMAŚwiat MMA i freak fightów żegna Dawida Ozdobę! Jest wpis FAME MMA

Świat MMA i freak fightów żegna Dawida Ozdobę! Jest wpis FAME MMA

Dawid studiował na Politechnice Szczecińskiej, gdzie ukończył Wydział Mechaniczny. Ozdoba od zawsze prowadził sportowy tryb życia – ćwiczył na siłowni i trenował sztuki walki. Były zawodnik FAME MMA ukończył kurs instruktora kulturystyki oraz treningu personalnego.

Ozdoba

Ozdoba w 2001 roku wziął udział w programie ”Amazonki”, który był transmitowany w telewizji Polsat. Dawid wygrał program wraz z Agnieszką Peczyńską.

Ozdoba ma na swoim koncie trzy walki w mieszanych sztukach walki. Ostatnie starcia w klatce toczył w organizacji FAME MMA.

Pożegnanie Dawida Ozdoby!

Oto wpisy po jakże przykrej informacji.

Wyciszamy na kilka dni komunikacje. Prosimy również Was o uszanowanie pamięci o Dawidzie (w obliczu ludzkiej tragedii nie ma miejsca na dyskusje czy żarty).

Nie No, widzowie to chyba niestety nie jest kolejna gra Ozdóbki, chyba na serio straciliśmy w pewnym rodzaju „ojca Freakow”

Dawid Ozdoba zmarł wczoraj. Spoczywaj w pokoju Dawid, dalej ciężko mi w to uwierzyć…

Tragiczna informacja o śmierci Dawida Ozdoby powinna otworzyć oczy wielu osobom. Kilka miesięcy temu mówił otwarcie o depresji, hejcie oraz nienawiści, z którymi się spotkał. Wahaniach nastrojów. Dla jednych zabawa i żarty, dla innych realne problemy życiowe.

Żegnaj kolego w lepszym świecie 🤜🤛[*] Ps: prosze tylko o kulturę w komentarzach i szacunek dla Dawida w tym momencie i chwili jaka jest !!! PUDZIAN

Żegnaj kolego w lepszym świecie 🤜🤛[*]Ps: prosze tylko o kulturę w komentarzach i szacunek dla Dawida w tym momencie i…

Posted by Mariusz Pudzianowski on Tuesday, October 4, 2022

Zmarł Dawid Ozdoba. Mój kolega, z którym swego czasu robiliśmy fajne rzeczy jak teledyski, występy castingi. Daaaawno temu. Kontakt Nam się urwał, każdy poszedł w swoją stronę. 

Kolorowy ptak kochający życie… któremu niestety skrzydła zabrała choroba. Depresja. Można pisać dużo ale niech ten post, ta świadomość, że Dawid przegrał z nią walkę, pomoże choć jednej osobie, która się z nią zmaga. Nie czekajcie, nie wmawiajcie sobie ”dam rade” „ogarnę to”. Niech Jego przykład da Wam siłę aby sięgnąć po pomoc. Fachową pomoc. Zanim będzie za późno. Warto o siebie powalczyć🖤

Antydepresyjny Telefon Zaufania ☎️

(22) 484 88 01

Odpocznij Dawid. Wielka szkoda…

Zmarł Dawid Ozdoba. Mój kolega, z którym swego czasu robiliśmy fajne rzeczy jak teledyski, występy castingi. Daaaawno…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Tuesday, October 4, 2022

[*] Dziękuję za wszystko [*]

Zdjęcie z przed 10 lat po konferencji MMA ATTACK 3, jeszcze tydzień temu miałeś się bić na Reaktywacji MMA ATTACK 4 byłeś również jego częścią 😪

[*] Dziękuję za wszystko [*]Zdjęcie z przed 10 lat po konferencji MMA ATTACK 3, jeszcze tydzień temu miałeś się bić na Reaktywacji MMA ATTACK 4 byłeś również jego częścią 😪

Posted by Dawid Kurtysiak on Monday, October 3, 2022

Zobacz także:

Jan Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku! Polak zmierzy się z mocnym Ankalaevem!

Mamy świetną wiadomość! Jan Błachowicz (29-9) wystąpi jeszcze w tym roku. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej ma wystąpić na numerowanej gali UFC 282. Reprezentant WCA Fight Team dziesiątego grudnia zmierzy się z Magomedem Ankalaevem(18-1).

Artur Szpilka zdradził, kiedy wróci do klatki! Czeka go duże wyzwanie! Kto będzie rywalem?

Niepokonany w MMA Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, kiedy wróci do klatki. Tak jak zapowiadał, póki co kończy z freakami i znów wystąpi w KSW. Jak sam twierdzi, będzie to dla niego duże wyzwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis