MMA PLNajnowszeDominik ZadoraZadora po przegranej na FAME wraca do sportu! Już na początku kwietnia walka w Tajlandii!

Zadora po przegranej na FAME wraca do sportu! Już na początku kwietnia walka w Tajlandii!

Dominik Zadora już na początku kwietnia wraca do rywalizacji. ”Japoński Drwal” zdecydował się wrócić do korzeni. Doświadczony kick-boxer najbliższą walkę stoczy na terytorium Tajlandii.

Zadora

Zadora wrócił po przerwie i stoczył pierwszą walkę w freak fightach. Był to main event PRIME SHOW MMA we Wrocławiu. Kasjusz ”Don Kasjo” wysłuchał widzów i stoczył walkę w boksie w małych rękawicach. 

Dominik pokazał się z naprawdę świetnej strony. Był szybki i celny, a do tego nie zamierzał się cofać, a ciągle szukał okazji. Dominik ostatecznie w trzeciej odsłonie zakończył walkę przed czasem.

Ostatnie walki ”Japoński Drwal” toczył już w organizacji FAME MMA. Rozpoczęło się od debiutu w mieszanych sztukach walki, gdzie szybko został poddany z rąk Alana ”Alanika” Kwiecińskiego”. W ostatniej zaś walce przegrał na punkty z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem.

Zadora wraca do rywalizacji!

Dominik Zadora zdecydował wrócić do korzeni. Już piątego kwietnia ”Japoński Drwal” zawalczy w Tajlandii. Zadora zdradził przy okazji, że jeszcze w freak fightach wystąpi, lecz wcześniej musi sobie wszystko poukładać.

Wracamy do korzeni 🥊🇹🇭 Wracamy do sportu 💪 5 kwietnia, Muay Thai, Rawai Boxing Stadium, Thailand Ps. We freakach jeszcze mnie zobaczycie, ale najpierw naprawie głowę bo trochę mnie przerosły pewne sprawy 😵‍💫😵 Muszę wrócić do sportu odzyskać sportowego ducha a nie patusa 😉 Więcej info już niedługo 👊 Pozdrawiam 🇯🇵

Wracamy do korzeni 🥊🇹🇭 Wracamy do sportu 💪 5 kwietnia, Muay Thai, Rawai Boxing Stadium, Thailand Ps. We freakach…

Posted by Dominik Oskar Zadora on Sunday, March 10, 2024

Dzisiaj były mocne rundy z Dominik Zadora Fanpage który za chwile walczy w Tajlandii👊 Jak na gościa prawie 7 lat po ostatniej walce zbliżającego się w tym roku do magicznej cyfry 44 to jestem zadowolony😉 Pozdrawiam dobrych ludzi😉 Trenujcie

Dzisiaj były mocne rundy z Dominik Zadora Fanpage który za chwile walczy w Tajlandii👊Jak na gościa prawie 7 lat po…

Posted by Pawel WERGI Jedrzejczyk on Tuesday, March 26, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis