MMA PLNajnowszeBoxdelPodsumowanie nowego live-a Wardęgi. Boxdel wytoczy ciężkie działa na Dubiela i Nitro?!

Podsumowanie nowego live-a Wardęgi. Boxdel wytoczy ciężkie działa na Dubiela i Nitro?!

Wczoraj miał miejsce kolejny live Sylwestra Wardęgi. Jednym z jego głównych wątków był Boxdel, który ponoć ma brudy na Marcina Dubiela oraz Nitro. Druid przedstawił nowe fakty, a także opowiedział o zachowaniu włodarza FAME!

W internecie huczy, bowiem na jaw wychodzą kolejne informacje względem Michała Barona. Samozwańczy “mistrz MMA Śląska” traci w oczach wszystkich jeszcze bardziej, natomiast jakiś tam płomyk się jeszcze tli – ognisko się żarzy. Mam na myśli to, że mimo wszystko nie jest on “skończony” w internecie.

Wiemy od paru dni, że to właśnie przyjaciel “Ulfika” był przysłowiowym “kretem”. W związku z kolejną dawką informacji od Sylwestra Wardęgi, poznaliśmy więcej szczegółów w sprawie podwójnej, jak nie potrójnej gry Baxtona.

Wiemy, że to właśnie przyjaciel “Ulfika” był przysłowiowym “kretem”. W związku z kolejną dawką informacji od Sylwestra Wardęgi, poznaliśmy więcej szczegółów w sprawie podwójnej, jak nie potrójnej gry Baxtona.

Boxdel skończy Nitro?

Niedoszły pogromca Olejnika podzielił się z widzami czynami Michała:

Powiedział mi bardzo brzydkie rzeczy na Marcina i NitroZyniaka. Bardzo brzydkie rzeczy. Bardzo prosił o to, żeby Nitro się nie dowiedział o jego podwójnej grze, dlatego ja też nie rozumiem jego ruchów, że on przyznał się później NitroZyniakowi, że miał kontakt ze mną i Konopem. No powiedział bardzo brzydkie rzeczy na NitroZyniaka i Dubiela. Ja nie mam o chłopakach zbyt dobrego zdania, ale to mnie zszokowało.

Czy informacje, które uzyskał Wardęga przekreślą kariery Nitro oraz Dubiela? Czy Boxdel odniesie się do ostatnich wydarzeń? Jak to Stephen King kiedyś powiedział – “Cierpliwość jest cechą geniuszy”.

“Boxdel” jest na tyle charakterystyczną osobą, która przyciąga publikę, że scancelowanie go z internetu graniczy z cudem. Czy Michał wróci do poprzedniego okresu świetności? Niewykluczone.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis