MMA PLNajnowszeUFCPLOTKA: Conor McGregor vs. Michael Chandler walką wieczoru UFC 300 – w stawce pas nowej kategorii wagowej!

PLOTKA: Conor McGregor vs. Michael Chandler walką wieczoru UFC 300 – w stawce pas nowej kategorii wagowej!

Szalone wieści napłynęły zza oceanu. Conor McGregor w walce wieczoru UFC 300 ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem… o pas nowej kategorii wagowej!

Chandler vs McGregor UFC 300
Foto: ESPN

Nie jest to jeszcze ani potwierdzona informacja, ani zweryfikowana przez rzetelne źródło, jednak takie rewelacje podają niektóre amerykańskie profile o MMA.

Pikanterii oraz wiarygodności tym doniesieniom dodaje tajemniczy wpis Michaela Chandlera. Amerykanin opublikował zdjęcie rozpiski UFC 300, gdzie jedynym brakującym elementem jest main-event. W tweecie zamieścił jeszcze dopisek TBA, co z angielskiego oznacza „do ustalenia”.

Od dawna wiadomo, że rywalem szykowanym dla „Irona” jest Conor McGregor. Choć początkowo wszystko wskazywało na to, iż walka odbędzie się 29 czerwca podczas International Fight Week, to Dana White zdementował ostatnio takie pogłoski.

Co ciekawe, jeśli wierzyć MMA SOUND, Conor McGregor i Michael Chandler skrzyżują rękawice w dywizji do 165 funtów, czyli nowej kategorii wagowej w UFC. Na dodatek pojedynek ma od razu wyłonić nowego mistrza w tejże wadze. Oczywiście – jak już zaznaczyłem wcześniej – na ten moment są to wyłącznie plotki, choć lekko poparte zagadkowym wpisem Chandlera.

Dana White całkiem niedawno stwierdził, że walka wieczoru jubileuszowego UFC 300 będzie totalnym szaleństwem i zaskoczeniem. Informacje, które przedstawiłem wyżej – spełniają wszystkie wymagania.

ZOBACZ TAKŻE: BOOM! Artur Szpilka potwierdził walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem!

Pozostało czekać na więcej szczegółów lub oficjalne potwierdzenie.

Aktualizacja: Conor McGregor również zamieścił krótki wpis, potwierdzając tym samym, że coś jest na rzeczy.

McGregor przypieczętuje walkę na UFC 300.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis