MMA PLNajnowszeKSWBOOM! Artur Szpilka potwierdził walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem!

BOOM! Artur Szpilka potwierdził walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem!

Artur Szpilka właśnie zapowiedział pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Szpilka kontra Wrzosek
Foto: KSW/Newspix / MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL

Nie udało się dwa razy, więc czas na trzecią próbę. Wypowiedzi Arkadiusza Wrzoska chwilę po wygranej z Ivanem Vitasoviciem na KSW 90 rozgrzały kibiców do czerwoności, mocno pobudzając ich wyobraźnie.

Wrzosek w wielu wywiadach podkreślał, iż do walki z byłym pięściarzem dojdzie prędzej czy później. Warszawiak zarzucił dwa potencjalne terminy: połowa roku lub jego końcówka.

Niewykluczone, że od tamtego czasu mogły zostać już podjęte stosowne kroki, by doprowadzić do konfrontacji Artura Szpilki i Arkadiusza Wrzoska.

Goszcząc u Andrzeja Kostyry, popularny „Szpila” zdradził, że coś się kroi na przełom maja i czerwca.

Nie wiem jeszcze, czy mogę to mówić. Ja coś tam wiem. Jest to na przełomie maja i czerwca. Wracam. I co, do trzech razy sztuka, panie i panowie.

Dopytany o więcej szczegółów, dość niechętnie potwierdził, iż chodzi o pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Organizacja KSW planowała to zestawienie od dłuższego czasu, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. W styczniu 2023 roku pojedynek został odwołany, a w grudniu, kiedy spróbowano po raz kolejny, sytuacja powtórzyła się – ponownie przez problemy zdrowotne Szpilki.

ZOBACZ TAKŻE: Hadaś apeluje do Clout! Jest gotowy wejść w zastępstwo przy zestawieniu Wielki Bu-Załęcki!

Artur Szpilka, jak i Arkadiusz Wrzosek pozostają niepokonani w zawodowym MMA. Ten pierwszy w czerwcu ubiegłego roku pokonał Mariusza Pudzianowskiego, a ten drugi zdemolował ostatnio twardego Ivana Vitasovicia. Zapowiada się fantastyczne starcie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis