MMA PLNajnowszeFAME MMAPiotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż! To strzał w dziesiątkę?

Piotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż! To strzał w dziesiątkę?

Popularny freak fighter – Piotr Szeliga, który w pewnych gronach nazywany jest “Prokuratorem” zrobił sobie nowy tatuaż! Dość powiedzieć, że kontrowersyjny, to nic nie powiedzieć! Czy taka dziara to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza w dzisiejszych czasach?

Piotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż

“Szeli” to gwiazdor organizacji FAME MMA, gdzie stoczył już cztery pojedynki. Szeliga w klatce pokonywał już Gabriela “Araba” Al-Sulwiego oraz “Wujaszka Fericze”. Przegrywał natomiast z “Bestią” Piechowiakiem i ostatnio w walce stoczonej w rzymskiej klatce z Normanem Parkiem.

Przed przygodą z FAME MMA, Szeliga walczył także na gali FEN 28, gdzie wygrał z “Pudzianem”. Ale nie Mariuszem, tylko Krystianem.

Piotr Szeliga zrobił sobie nowy tatuaż!

“Szeli” gdzie się nie pojawi to wzbudza ogromne zainteresowanie. Jego media społecznościowe także są pełne reakcji internautów.

Jednym z powodów zainteresowania jest nowy tatuaż Piotra Szeligi. Zawodnik ten wytatuował sobie nad uchem… karabin.

Jak Wam się podoba nowa dziara Piotra Szeligi?

Zobacz także:

Ferrari z przesłaniem: Nie podoba mi się w środowisku sportowym zakłamywanie prawdy! Widzieliście?

Amadeusz Roślik w ostatniej rozmowie z portalem fightsport.pl postanowił wystąpić z przesłaniem do pięściarzy, którzy uważają, że to on pierwszy zaczepiał Kamila Łaszczyka. ”Ferrari” postanowił wyjaśnić sytuację.

Miklasz mocno do Tyburskiego: Dziewczynka podejmij rękawice i wychodź do klatki ze mną! Co wy na to?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim. Dojdzie do takiego starcia w niedalekiej przyszłości? Tego nie można wykluczyć. ”Tybori” jest uważany za jednego z najlepszych freaków – jeśli mówimy o umiejętnościach sportowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis