Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLmiklaszMiklasz mocno do Tyburskiego: Dziewczynka podejmij rękawice i wychodź do klatki ze mną!

Miklasz mocno do Tyburskiego: Dziewczynka podejmij rękawice i wychodź do klatki ze mną!

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim. Dojdzie do takiego starcia w niedalekiej przyszłości? Tego nie można wykluczyć. ”Tybori” jest uważany za jednego z najlepszych freaków – jeśli mówimy o umiejętnościach sportowych.

Miklasz

Tyburski najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia w Łodzi. Podczas High League 5 dojdzie do jego starcia z raperem ”Alberto”. Tutaj również padło dużo słów.

Warto zaznaczyć, że już w przeszłości doszło do wymiany zdań pomiędzy Miklaszem, a ”Tyborim”.

Tyburski: ziomus bijesz się na swoim podwórku to się bij jak będziesz na tyle atrakcyjny dla federacji dla której możesz przynieść korzyści nie tylko dlatego , ze desperacko prosisz o walkę próbując mnie zaczepić, a dlatego, ze ściągniesz ze Sobą rzesze ludzi i będziesz mistrzem w swojej federacji to zapraszam i nie wiesz o czym mówisz pisząc obsrane gacie Idąc tym tokiem myślenia i działaniem, które ty próbujesz uskutecznić to każdy, który trochę potrenuje będzie myślał, ze ubliży freakowi będzie miał szanse i okazje walki i pokazania się światu i przede wszystkim, ze da się sprowokować.. wybuchnie aferka i nadzieja na zaistnienie to taki smutne i prawdziwe, ale nie mam żalu do CB rozumiem Cię, wielu chciało by być w tym miejscach gdzie my freaki jesteśmy Ps. Przyjdzie czas na walkę z zawodowcem, ale takim o którym będzie tez słuchać bez urazy bracie rób wyniki a kiedyś się spotkamy. Ja a mam co robić na swoim podwórku przez jeszcze jakiś czas 👏 piątka i uprzedzam Cię nie robią na mnie wrażenia zjebane teksty i próby zaczepek 👊

Miklasz: chłopie bije się Fen w gromdzie oraz byłem w finale na wotore ty mi będziesz mówił że jestem mało atrakcyjny dla federacji? Poskładał bym cię w 1 rundzie. Mówisz że jesteś chętny na każdego przeciwnika to rzuciłem ci wyzwanie przecież nie odmawiasz wyzwań? Jak nie tu to gdzie indziej możemy dać sobie po mordzie. A kibiców mam bardzo dużo którzy zawsze jeżdżą na każdą gale mi dopingować wiec bardzo dużo osób przyjedzie obejrzeć jak składam cię w 1 rundzie. Stań i Walcz jak nie to dalej lataj w pampersie 😢

Tyburski: narazie skup się na składaniu szaf w domu 💪 piszesz mi o tym gdzie walczysz a ja Ci mówię o atrakcyjności pod względem zasięgów … nie jesteś @storminnorman6116, który jest atrakcyjny i zasiegowy tez zawodowiec i o wiele bardziej utytułowany zawodnik niż Ty z nim bym to widział szybciej niż z Tobą wybacz brachu

Miklasz: poskładam to cię na konferencji jak szafę z ikea❤️🥸

Tyburski: nastawie Ci nawet policzek i ostatni raz się pojawisz na konferencji i tego typu galach . Będziesz przestroga przed tego typu zachowaniami i próbami wbiciu się na freak fight.

Miklasz: nadstawiaj nawet kapelusz żeby zrobić zbiórkę na twoje nowe zęby 🤣

Dojdzie do walki?

Kacper Miklasz już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim.

Dobra dziewczynka podejmij rękawice i wchodź do klatki ze mną, a nie zasięgami się zasłaniasz.

Zobacz także:

Pudzianowski w nowym klubie? Zawodnik KSW zdradza: Wszystko wskazuje na to, że będzie do nas przyjeżdżał

Mariusz Pudzianowski zmieni klub? Wiele na to wskazuje! Zawodnik KSW Adrian Bartosiński w programie “Klatka po klatce” zdradził zaskakujące informacje. Jego zdaniem “Pudzian” jest już wstępnie dogadany z nowym teamem.

Paweł Jóźwiak szczerze o udziałach we freakach: Nie mam innego wyjścia! Co wy na to?

Freaki, czy sport? To pytanie od już kilku lat krąży w świecie mieszanych sztuk walki. Są zwolennicy idei sportu, którzy z freakami są na bakier, jednak są też tacy, których sport kompletnie nie interesuje. Czy nie da się już zbudować biznesu na sportowych walkach i zawodnikach z krwi i kości?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis