MMA PLNajnowszePolskie MMAPiotr Kamiński zawalczy na gali StarMMA w Berlinie już 21 grudnia

Piotr Kamiński zawalczy na gali StarMMA w Berlinie już 21 grudnia

Piotr Kamiński (4-3) wystąpi już w tę sobotę (21.12) na gali nowej organizacji StarMMA. Niemiecka zadebiutuje eventem w hotelu Maritim w Berlinie. Rywalem Polaka będzie brazylijski zawodnik Roberto “Vir Gulino” Ferreira (2-3). Starcie zakontraktowano w limicie kategorii koguciej (do 61 kg).

“Bodzio” to reprezentant poznańskiego klubu Czerwony Smok. Na co dzień trenuje z takimi zawodnikami jak Mateusz Gamrot, Roman Szymański czy Borys Mańkowski. 23-latek walczy zawodowo od 3 lat. W trakcie kariery udało mu się zdobyć pas organizacji PLMMA w kategorii muszej. Miało to miejsce na gali PLMMA 72 w Łomiankach w 2017 r.

Po tym sukcesie zawodnik musiał przejść do kategorii koguciej. Początki w nowej wadze nie były dla niego łaskawe, przegrał m.in. z mistrzem Armia Fight Night – Patrykiem Surdynem. Powrócił jednak na właściwe tory i obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Pokonał dwóch faworyzowanych przez ekspertów rywali jak Piotr Wróblewski czy Islam Mayrasultanov.

Transmisja gali StarMMA odbędzie się w systemie PPV. Chętni kibice mogą wesprzeć 23-latka i wpisać jego pseudonim “BODZIO” przy zakupie na stronie organizacji.

21 grudnia Berlin ! Musicie być ze mną 🔥 Dziś ostatni dzień na zakupienie PPV z 10% zniżką, tylko z hasłem "Bodzio" 🇵🇱😉 starmma.com

Opublikowany przez Piotra "Bodzia" Kamińskiego Czwartek, 19 grudnia 2019

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis