MMA PLNajnowszePolskie MMAPiotr Kamiński demoluje rywala na gali w Berlinie! [WIDEO]

Piotr Kamiński demoluje rywala na gali w Berlinie! [WIDEO]

Piotr Kamiński (5-3) bez problemów poradził sobie z rywalem, którym był brazylijski zawodnik Roberto „Vir Gulino” Ferreira (2-4). Polak potrzebował zaledwie kilkunastu sekund, żeby znokautować Brazylijczyka. Starcie zakontraktowane było w limicie kategorii koguciej (do 61 kg). Walka odbyła się na gali debiutującej organizacji StarMMA w Berlinie.

„Bodzio” to reprezentant poznańskiego klubu Czerwony Smok. Na co dzień trenuje z takimi zawodnikami jak Mateusz Gamrot, Roman Szymański czy Borys Mańkowski. 23-latek walczy zawodowo od 3 lat. W trakcie kariery udało mu się zdobyć pas organizacji PLMMA w kategorii muszej. Miało to miejsce na gali PLMMA 72 w Łomiankach w 2017 r.

Po tym sukcesie zawodnik musiał przejść do kategorii koguciej. Początki w nowej wadze nie były dla niego łaskawe, przegrał m.in. z mistrzem Armia Fight Night – Patrykiem Surdynem. Powrócił jednak na właściwe tory i obecnie znajduje się na fali już trzech zwycięstw z rzędu. Poza Ferreirą pokonał Piotra Wróblewskiego i Islama Mayrasultanova.

Dla wszystkich którzy nie widzieli mojej wczorajszej walki 😬💪emocje dopiero ze mnie schodzą 🔥Dopisujemy trzecie zwycięstwo z rzędu i wszystkie przed czasem 🙂 po marzenia ‼️‼️‼️Dziękuję wszystkim za setki wiadomości. Więcej napisze wieczorem 🙏

Opublikowany przez Piotra "Bodzia" Kamińskiego Niedziela, 22 grudnia 2019

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis