MMA PLBoksPięściarz nie owija w bawełnę: Żyjemy w dziwnych czasach, w których byle k**wa…

Pięściarz nie owija w bawełnę: Żyjemy w dziwnych czasach, w których byle k**wa…

Nikodem Jeżewski (20-1-1, 9 KO) już dwudziestego drugiego października stanie przed ciekawym wyzwaniem. Pięściarz z Kościerzyny podczas Polsat Boxing Night w Gliwicach zmierzy się z Stevem Cunninghamem (30-9-1, 13 KO). Jeżewski ma głębszą refleksję odnośnie dzisiejszych czasów – o czym napisał na twitterze.

Nikodem w maju tego roku wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. 30-latek po ośmiu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Vladimirem Reznickiem z Czech.

Dużo kibiców zapamiętało Jeżewski również z pojedynku z Michałem Cieślakiem.

Jeżewski: Żyjemy w dziwnych czasach!

Nikodem Jeżewski (20-1-1, 9 KO) ma refleksje na temat dzisiejszych czasów, które zdaniem pięściarza są po prostu dziwne. Sportowiec z Kościerzyny nie może zdzierżyć tego, że osoby mające smutne życie swoją frustracje pokazują w internecie. Dodatkowo robiąc to z anonimowych kont.

Żyjemy w dziwnych czasach.czasach internetu.Byle kurwa niezadowolona ze swojego własnego życia,może tu pojechać każdemu najlepiej z lewego konta.prawdziwe życie wygląda inaczej.bądźcie szczęśliwi z samymi sobą.pozdrawiam!

Zobacz także:

Borys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek! Co wy na to?

Borys Mańkowski (22-8-1) był gościem wczorajszego cage’a. Nie zabrakło pytania o potencjalną walkę z gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nie wyklucza takiego starcia w przyszłości, lecz ma jeden warunek.

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.