MMA PLNajnowszeInnePies z kulawą nogą – nowa akcja charytatywna Kruk’s Different z udziałem gwiazd MMA [WIDEO]

Pies z kulawą nogą – nowa akcja charytatywna Kruk’s Different z udziałem gwiazd MMA [WIDEO]

Marka odzieżowa Kruk’s Different ruszyła z kolejną akcją charytatywną. Znowu widzimy w niej kilka gwiazd polskiego MMA.

Pies z kulawą nogą
Foto: Kruk's Different

Jak informuje producent marynarek, koszul, spodni oraz garniturów szytych na miarę to już trzecia akcja w szczytnym celu.

“Idąc przez z naszą drogę zawodową spotykamy wspaniałych ludzi z różnych sfer życia – sportu, muzyki, teatru… wraz z nimi organizujemy te akcje nie pozostając obojętnym. Jest to nasza 3 akcja:
1. Kalendarz dzikich kotów – akcja dla Różalandu
2. Bad boys KRUK’s different – akcja dla Różalandu oraz Cancer Fighters
3. Pies z kulawą nogą”

Tym razem celem akcji są wózki inwalidzkie dla psów oraz rehabilitacja dla potrzebujących czworonogów.

Patronem akcji jest pies BATMAN, który będąc doświadczony przez los oraz skazany na niedolę, stał się największym i najwierniejszym przyjacielem Agaty i Janusza. Portret BATMANA zdobi część produktów z kolekcji.

Kup t-shirt i dołącz do ekipy – świetny projekt i najwyższa jakość bawełny sprawiają, że koszulka pasuje do każdej stylizacji.

Akcja trwa od 12.11.22 do 06.12.22.

Produkty w ramach akcji “Pies z kulawą nogą” można zakupić TUTAJ

Wśród gwiazd bieżącej akcji znalazło się m.in. kilka gwiazd polskiego MMA – Robert Ruchała, Sebastian Przybysz, Tomasz Sarara, Marcin Wrzosek, Michał Materla oraz Michał Andryszak.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego akcję. Utrzymany jest on w “gangesterskim” stylu, lecz zdecydowanie z przymrużeniem oka.

Oprócz wspomnianych sportowców pojawia się w nim również gwiazda polskiego kina, znany m.in. z filmu “Underdog” Janusz Chabior czy aktorka Agata Wątróbska.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Pomagajmy razem potrzebującym czworonogom.!

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis