MMA PLArtur SzpilkaPierwszy pogromca Szpilki nie zawalczy o mistrzostwo świata, bo się nie zaszczepił!

Pierwszy pogromca Szpilki nie zawalczy o mistrzostwo świata, bo się nie zaszczepił!

To już gruba przesada! Już dwudziestego drugiego października w Montrealu mieliśmy poznać pierwszego mistrza nowej kategorii wagowej bridger, ale pojawiają się problemy.. Bryant Jennings (24-4, 14 KO) nie zgodził się na szczepienie z tego też powodu został usunięty z rozpiski. Już niebawem ma zostać ogłoszony nowy przeciwnik Oscara Rivasa (27-1, 19 KO).

Amerykanin naszym kibicom najbardziej utkwił w pamięci jako pierwszy pogromca Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Polak wystąpił w Nowym Jorku w legendarnym Madison Square Garden. ”Szpila” w dziesiątej odsłonie musiał uznać wyższość rywala.

Skróty z tego starcia zobaczycie poniżej:

Jennings komentuje sytuację!

Bryant Jennings (24-4, 14 KO) jest zły! Amerykanin ma swoje poglądy i po prostu postanowił odmówić szczepienia. To się nie spodobało wszystkim i z tego też powodu został wycofany z rozpiski. Jennings gwarantuje, że w kontrakcie nie było takiego zapisu.

W kontrakcie nie było ani słowa o szczepionce.

Warto zaznaczyć, że w pierwszej piątce rankingu bridger znajduje się nasz reprezentant Łukasz Różański (14-0, 13 KO). Polak jest na czwartej pozycji. Niewykluczone, że Różański również był brany pod uwagę i dostał propozycje wejścia w zastępstwo.

1. Oscar Rivas
2. Jewgienij Romanow
3. Bryant Jennings
4. Łukasz Różański
5. Alen Babić
6. Szigabudin Alijew
7. Bilal Laggoune
8. Joel Tambwe Djeko    
9. Andriej Fiedosow
10. Marco Huck

Zobacz także:

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce! Zaskoczeni?

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce