MMA PLBabilon MMAPierwsze zestawienia na Babilon MMA 26. Kołecki vs. Kostrzewa i Stawowy vs. Sianos w rozpisce

Pierwsze zestawienia na Babilon MMA 26. Kołecki vs. Kostrzewa i Stawowy vs. Sianos w rozpisce

Już w piątek 8 październik czeka nas gala Babilon MMA 25. Z kolei 12 listopada odbędzie się kolejna. Właśnie poznaliśmy pierwsze zestawienia na Babilon MMA 26.

Babilon MMA 26
Foto: polsatsport.pl

Będą to pojedynki w kategorii ciężkiej. Ogłoszono je podczas programu “Koloseum”.

Sylwester Kołecki vs. Damian Kostrzewa

W pierwszym z nich do klatki powróci Sylwester Kołecki (3-0). Jak dotąd brat mistrza olimpijskiego i gwiazdy KSW swojej dotychczasowe pojedynki kończył w pierwszych rundach. Dwa z nich stoczył w tym roku już w organizacji Tomasza Babilońskiego.

Rywalem Kołeckiego będzie Damian Kostrzewa (1-1). Były reprezentant Polski w piłce ręcznej wygrał co prawda swoją walkę w debiucie, ale w drugim pojedynku poniósł już porażkę. Na gali FFF 2 w grudniu 2019 roku przed czasem pokonał go bowiem Paweł “Trybson” Trybała.

Filip Stawowy vs. Marcin Sianos

Interesująco zapowiada się również starcie Filipa Stawowego (8-2) z Marcinem Sianosem (5-6). Stawowy jak dotąd w Babilon MMA wygrał 3 z 4 pojedynków. Przegrał jedynie z Kevinem Szaflarskim i to po naprawdę bliskiej decyzji. Po raz ostatni “Czołg” pojawił się w klatce w czerwcu, gdy pokonał na pełnym dystansie Toniego Valtonena.

Sianos to przede wszystkim weteran organizacji Fight Exclusive Night, gdzie stoczył 6 pojedynków, z których wygrał dwa. Po trzech kolejnych porażkach przed czasem Sianos spróbował swoich sił na gali Runda X, gdzie pokonał Filipa Toe.

Gala Babilon MMA 26 odbędzie się 12 listopada w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim

Zobacz także:

”El Testosteron” prezentuje szybkość! Najman: Nie czas odchodzić! Zaskoczeni?

Już za niespełna miesiąc odbędzie się gala MMA VIP 3, a to oznacza powrót do klatki Marcina Najmana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis