MMA PLMarcin NajmanPierwsze słowa Najmana po ogłoszeniu walki z Lizakiem: Będzie nokaut! [WIDEO]

Pierwsze słowa Najmana po ogłoszeniu walki z Lizakiem: Będzie nokaut! [WIDEO]

Udało nam się szybko skontaktować z Marcinem Najmanem, który skomentował nadchodzący pojedynek z Piotrem Lizakowskim. Do ich starcia dojdzie dwudziestego ósmego października w ORLEN ARENIE w Płocku na gali Clout MMA 2. W tym pojedynku jest zdecydowana przewaga kilogramów po stronie ”El Testosterona”.

Najman

Częstochowianin swój debiut w Clout MMA odnotował w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Dla Andrzeja był to debiut w formule MMA i pierwsza walka w freak fightach.

Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami. Zaraz Najman próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Fonfara wykorzystał okazję i szybko zdemolował oponenta.

Najman zapowiada nokaut!

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zapewnił, że w tym pojedynku będzie nokaut. Częstochowianin nie zamierza mówić, w której rundzie to się wydarzy, ale czuje, że będzie nokaut.

Oto co napisał w mediach społecznościowych:

Lizak, fajny z ciebie chłopak, kto Ci to zrobił ? Kto Cię podpuścił do walki z Cesarzem? Kto!? Trener Mirek? Lwu zrobił kiedyś to samo. To nie ta półka mój chudy kolego, z dołem po wapnie zamiast klaty. Ja z Lizakami niestety zawsze mam tak samo, najpierw gryzę , później przeżuwam i wypluwam.  Do zobaczenia w klatce szaleńcze!👊

Najnowszy wywiad z Marcinem Najmanem zobaczycie poniżej. ”El Testosteron” skomentował również potencjalną walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis