MMA PLNajnowszeKSWPFL Europe 4: Świetny debiut Toma Breese! Były zawodnik KSW poddał rywala w 1. rundzie!

PFL Europe 4: Świetny debiut Toma Breese! Były zawodnik KSW poddał rywala w 1. rundzie!

Tom Breese (18-4) w świetnym stylu zadebiutował w nowej organizacji. Brytyjczyk wystąpił na trwającej gali PFL Europe 4 w Irlandii, a dokładnie w Dublinie. Były zawodnik KSW szybko, bo w pierwszej rundzie poddał Cleitona Silvę (16-4). ”Predator” 37-lat

Breese

Brytyjczyk ostatnim szybkim zwycięstwem mocno przybliżył się do mistrzowskiej szansy w organizacji KSW. 32-latek w Polsce zadebiutował we wrześniu 2022 roku, gdy w drugiej rundzie pokonał Damiana Janikowskiego. Po walce nie brakowało dyskusji. Mówiło się też o potencjalnym rewanżu, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. W tym samym roku Breese przegrał szybko z Pawłem Pawlakiem. Tom nie zgadzał się z rezultatem wskazując na ciosy w tył głowy.

Do ostatniej walki Toma w KSW doszło na 80 edycji, gdy w pierwszej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Bartosza Leśko. W międzyczasie były zawodnik UFC walczył w organizacji Levels Fight League, gdzie sięgnął po tytuł. 32-latek szybko rozprawił się z naszym reprezentantem Jarosławem Lechem.

Już w pierwszej rundzie!

Brazylijczyk rozpoczął od niskich kopnięć, a dodatkowo próbował zaskoczyć rywala z dość chaotycznymi akcjami. Tom próbował odpowiadać, ale był w tym spokojny. Zaraz widzieliśmy klincz ze strony Brytyjczyka. W pewnym momencie Tom wyczuwał już akcje rywala. Na kopnięcia rywala były zawodnik UFC odpowiadał dobrymi sierpami bądź prostymi.

”Predator” ruszył do przodu, ale przyjął przy tym kolano. 37-latek obalił, ale zaraz był w opałach, bo Tom miał gilotynę. Ostatecznie Brazylijczyk wyszedł z tego, ale to nie był koniec, a dopiero początek problemów. Brytyjczyk miał dosiad, a następnie był zza plecami. Trochę pracy, poprawiania uchwytu, ale zaraz przyszła upragniona technika i mamy po wszystkim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis