MMA PLArchiwumProfessional Fighters LeaguePFL Europe 2: Jakub Kaszuba poddał rywala w 1. rundzie. Polak wciąż niepokonany! [WIDEO]

PFL Europe 2: Jakub Kaszuba poddał rywala w 1. rundzie. Polak wciąż niepokonany! [WIDEO]

W Berlinie odbyła się gala PFL Europe 2. Udział w niej wziął m.in. niepokonany polski zawodnik – Jakub Kaszuba (9-0). Jego występ był niezwykle udany.

PFL Europe 2 Jakub Kaszuba

Polak już w pierwszej rundzie pokonał Włocha Maxima Radu (10-3). Kaszuba wpiął się za jego plecy a następnie poddał go duszeniem.

Wiadomo już z kim polski zawodnik trenujący na Florydzie spotka się w kolejnej walce. 30 września podczas gali PFL Europe 3 w Paryżu jego rywalem będzie Irlandczyk Dylan Tuke (6-3), który dziś odebrał zawodowe zero Connorowi Hughesowi (7-1) pokonując Anglika na pełnym dystansie. Już dziś w klatce doszło do spotkania twarzą w twarz Polaka i Irlandczyka.

Walka ta będzie jednym z dwóch półfinałów kategorii lekkiej. W drugim rękawice skrzyżują Łotysz Aleksandr Chizov (11-1) i kolejny Irlandczyk John Mitchell (7-1).

Główną nagrodą dla zwycięzcy turnieju jest 100 tysięcy dolarów oraz możliwość dołączenia do głównego sezonu PFL w przyszłym roku.

Zobacz także:

Jones i Miocic zawalczą na UFC 295! Dana White robi największą walkę w historii wagi ciężkiej!

To już oficjalna wiadomość! Aktualny mistrz wagi ciężkiej Jon Jones i były czempion tej kategorii wagowej Stipe Miocic zawalczą na UFC 295! Starcie to zostało już oficjalnie ogłoszone!

USWM 31: Artur Sowiński nie był w stanie kontynuować pojedynku z Kamilem Łebkowskim. Walka uznana za nieodbytą

Artur Sowiński (24-14, 3 N/C) i Kamil Łebkowski (19-14, 1 N/C) zmierzyli się ze sobą w walce wieczoru gali USWM 31 MMA PODLASIE GRAJEWO 2023 będącej jednocześnie eliminatorem do walki o pas kategorii lekkiej. Pojedynek pozostał ostatecznie nierozstrzygnięty po zdarzeniu, do którego doszło w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis