MMA PLNajnowszeJon JonesJones i Miocic zawalczą na UFC 295! Dana White robi największą walkę w historii wagi ciężkiej!

Jones i Miocic zawalczą na UFC 295! Dana White robi największą walkę w historii wagi ciężkiej!

To już oficjalna wiadomość! Aktualny mistrz wagi ciężkiej Jon Jones i były czempion tej kategorii wagowej Stipe Miocic zawalczą na UFC 295! Starcie to zostało już oficjalnie ogłoszone!

Jones i Miocic zawalczą na UFC 295

Pojedynek uznawany przez niektórych za największą walkę w historii wagi ciężkiej odbędzie się na gali UFC 295 zaplanowanej na dzień 11 listgopada w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Starcie to już oficjalnie ogłosił prezes UFC Dana White:

O walce Jones vs Miocic mówi się głośno odkąd “Bones” ogłosił swoje przenosiny do kategorii ciężkiej. Teraz przyjdzie się im ze sobą zmierzyć.

Jon Jones to aktualny mistrz wagi ciężkiej, który zgarnął tytuł mistrzowski zwakowany przez Francisa Ngannou, po wygranej nad Cirylem Gane na UFC 285.

Stipe Miocic to były mistrz wagi ciężkiej, który tytuł utracił w marcu 2021 roku na rzecz Francisa Ngannou. Od tamtej pory “Stiopic” z powodów zdrowotnych i osobistych nie rywalizował w oktagonie.

Zobacz także:

USWM 31: Artur Sowiński nie był w stanie kontynuować pojedynku z Kamilem Łebkowskim. Walka uznana za nieodbytą

Artur Sowiński (24-14, 3 N/C) i Kamil Łebkowski (19-14, 1 N/C) zmierzyli się ze sobą w walce wieczoru gali USWM 31 MMA PODLASIE GRAJEWO 2023 będącej jednocześnie eliminatorem do walki o pas kategorii lekkiej. Pojedynek pozostał ostatecznie nierozstrzygnięty po zdarzeniu, do którego doszło w drugiej rundzie.

Joshua wróci na szczyt? Dillian Whyte vs. Anthony Joshua 2 ogłoszone!

Już w połowie sierpnia popularny AJ (25-3, 22 KO) będzie miał okazję zrobić kolejny krok, który przybliży go do upragnionej walki mistrzowskiej. Brytyjczyk zmierzy się ze swoim rodakiem – Dillianem Whyte’m (29-3, 19 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis