MMA PLProfessional Fighters LeaguePFL 2022 #9: Marcin Held poddał gilotyną Mylesa Price’a [WIDEO]

PFL 2022 #9: Marcin Held poddał gilotyną Mylesa Price’a [WIDEO]

Marcin Held (28-9) poddał Mylesa Price’a (11-10) w drugiej rundzie na gali PFL 2022 #9 w Londynie.

PFL 2022 #9 Marcin Held

Held szybko zajął środek dekagonu i atakował kolejnymi ciosami. Po jednym z ciosów jego rywal się przewrócił. Held zajął pozycję boczną. Price wstał, ale przyjął kilka mocnych kolan w klinczu. Zawodnicy wrócili na środek klatki. Price ruszył do przodu i zepchnął Polaka na siatkę. Później to Held ruszył do ataku i zaliczył ofensywną akcję w klinczu. Price trafił obszernym ciosem, ale końcówka ponownie należała do polskiego zawodnika.

Reprezentant Bastionu Tychy dobrze stopował ofensywne zapędy Irlandczyka. Pojedynek przeniósł się do parteru i to Held znalazł się na górze. Były zawodnik UFC i Bellatora próbował złapać gilotynę, ale bez powodzenia. Held wciąż jednak kontrolował sytuację. Ponownie spróbował gilotyny, tym razem skutecznie! Efektowne zwycięstwo Polaka!

Zobacz także:

KSW 73 – wyniki

KSW 73: NA ŻYWO! Zapraszamy do śledzenia gali w Warszawie, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Co czeka nas jeszcze na Torwarze? Początek wydarzenia w sobotę, 20 sierpnia, o godzinie 19:00. Transmisja live dostępna na Viaplay i KSWTV.

WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia na salę Chimaeva: Nie było nikogo, kto mógł zareagować

Warszawie Centrum Atletyki zabrało głos w głośnej ostatnio sprawie treningu w ich sali Khamazata Chimaeva. Zawodnik UFC, który jest publicznym zwolennikiem dyktatora Ramzana Kadyrowa i popiera agresję na Ukrainę, jak gdyby nigdy nic trenował w popularnym polskim klubie sportów walki. Teraz WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia Chimaeva na salę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis