MMA PLProfessional Fighters LeaguePFL 2022 #8: Polak miał swoje momenty! Mysiala ostatecznie przegrywa na punkty w Cardiff!

PFL 2022 #8: Polak miał swoje momenty! Mysiala ostatecznie przegrywa na punkty w Cardiff!

To był ważny pojedynek i spora szansa! Przemysław Mysiala (24-12-1) na dzisiejszej gali PFL 2022 #8 w Cardiff zmierzył się z równie doświadczonym Lee Chadwickiem (28-16-1). Były zawodnik KSW przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mysiala

Doświadczony Mysiala próbował na samym początku zaskoczyć bacfistem. Polak zaraz obalił i dość łatwo zdobył dominującą pozycję. Przez większość rundy Przemysław był zza plecami rywala i szukał duszenia. Brytyjczyk z Liverpoolu na dwie minuty przed końcem wrócił do stójki i ruszył z mocną szarżą ciosów. Przemysław był w opałach! Polak postanowił pójść na otwartą wymianę w stójce. Lee zachęcał naszego reprezentanta do kolejnych wymian.

W drugiej rundzie od początku mieliśmy wymiany w stójce. Polak odpowiadał i sporo ciosów również dochodziło do celu. Brytyjczyk w pięknym stylu idealnie w tempo zdobył obalenie. Chadwick do prawie samego końca był mocno przyklejony do rywala i cały czas pracował ciosami. Mysiala na ponad 30-sekund przed końcem rundy powrócił do stójki. Brytyjczyk trafił mocnym podbródkowym i prawym. Mysiala próbował zaskoczyć zaś front kickiem.

Trzecia odsłona była decydująca. 40-latek nie zamierzał ryzykować i poszedł w nogi. Lee postanowił próbować techniki kończącej i za jej sprawą szczęśliwie wrócił do stójki, a w niej dominował. Brytyjczyk dochodził często do celu, a nawet miał Mysiale na deskach. Polak szybko jednak doszedł do siebie i do końca próbował zaskoczyć. Przemysław zdobył obalenie, ale oponent nawet tam odpowiadał ciosami.

Zobacz także:

Weteran MMA o freak fightach: Mam sporo znajomych, którzy mówią, że prawdziwe MMA umarło!

Antoni Chmielewski (32-18) jeden z największych weteranów MMA w naszym kraju w rozmowie z portalem Fakt.pl wypowiedział się o dzisiejszych czasach. Warto zaznaczyć, że 40-latek pomagał w przygotowaniach Tomasza Oświecińskiego, Macieja Rataja czy chociażby Karoliny Brzuszczyńskiej. Mimo wszystko legenda KSW jest zaskoczona aktualnymi czasami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis