MMA PLLFNPewna wygrana Agnieszki Niedźwiedź na LFN 4! Polka zdominowała Samarę Santos Cuhnę!

Pewna wygrana Agnieszki Niedźwiedź na LFN 4! Polka zdominowała Samarę Santos Cuhnę!

W walce wieczoru gali LFN “Fortuna Dies Natalis” Agnieszka Niedźwiedź (9-0) całkowicie zdominowała Brazylijkę Samarę Santos Cuhnę (10-2-1) i finalnie wygrała walkę przez TKO w trzeciej rundzie. Dla “Kumy” było to dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Reprezentantka Brazylii zalicza drugą porażkę w zawodowej karierze.

Foto: FB: Agnieszka Niedźwiedź

Po początkowej walce w stójce Niedźwiedź poszła po obalenie, które było skuteczne. Polka bardzo dobrze kontrolowała Brazylijkę co rusz lokując jej mocne uderzenia. Santos Cunha była słabsza fizycznie, nie miała argumentów, by zrzucić z siebie “Kumę”. Koniec rundy nr 1, pełna dominacja ze strony Agnieszki Niedźwiedź.

Drugą odsłonę Polka rozpoczęła od celnych ciosów w stójce. Wkrótce ponownie jak w rundzie pierwszej – w tempo skontrowała atak Santos Cuhny i obaliła ją. “Kuma” świetnie kontrolowała rywalkę. Następnie reprezentantka Grapplingu Kraków poszła po balachę, która po chwili przeistoczyła się w trójkąt nogami. Brazylijka pokazała niezwykłą wolę walki i nie odklepała. Agnieszka przeszła do dosiadu i do końca rundy mocno obijała Santos Cuhnę z góry.

W trzeciej rundzie Polka bardzo szybko zaszła reprezentantce Brazylii za plecy. Wkrótce “Kuma” wyciągnęła balachę. Santos Cuhna nie miała zamiaru klepać, lecz Agnieszka dołożyła jeszcze mocne uderzenia na głowę. Sędzia Piotr Michalak zmuszony był przerwać to starcie. Agnieszka Niedźwiedź wygrywa przez TKO!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis