MMA PLLFNLFN 9: Tic Tac Toe odbędzie się już w tę sobotę we Wrocławiu

LFN 9: Tic Tac Toe odbędzie się już w tę sobotę we Wrocławiu

Centrum Konferencyjne Terminal Hotel, ul. Rakietowa 33 Wrocław, to właśnie tam odbędzie się kolejna, dziewiąta już gala organizacji Ladies Fight Night. 12 maja fani będą mogli zobaczyć siedem pojedynków pań, dwa z nich odbędą się w formule MMA, pięć natomiast w formule K-1 a to wszystko na LFN 9: Tic Tac Toe!

LFN 9: Tic Tac Toe
Foto: LFN

Walką wieczoru tego wydarzenia pierwotnie zostało starcie Patrycji Krwaczyk (9-2), która miała zmierzyć się z doświadczoną, Emmą Gongorą (33-3-1). Niestety z powodu kontuzji Patrycji, Francuska ostatecznie zawalczy z Eliską Pelechovą.  Z kolei co-main eventem jutrzejszego widowiska będzie walka w formule MMA, pomiędzy Hanną Gujwan (1-2), która podejmie inną zawodniczkę pochodzącą z Francji, Claire Lopez (2-0). Z Francuzką pierwotnie miała walczyć Weronika Zygmunt (4-3), ale z powodu kontuzji musiała wycofać się z udziału w gali.

Podczas “Tic Tac Toe” zobaczymy również kilka debiutów, m.in. Eweliny Woźniak (0-0) z Kingą Jędrasik (0-0) (MMA) oraz Aleksandry Mądraszewskiej (0-0) z Izabelą Szelest (0-0) (K-1).

Na karcie walka znalazło się także miejsce na Barbary Nalepki, która pojawiła się na gali LFN 8 – Double Trouble 2, gdzie niestety musiała uznać wyższość rywalki, Eliny Kallionidou i została poddana w drugiej rundzie. Tym razem rywalką Nalepki będzie Beata Bardziak z klubu Serafin Warszawa a sama walka zostanie stoczona na zasadach K-1.

Komentatorami sobotniej imprezy będą znany i ceniony Andrzej Janisz oraz zawodniczka KSW Karolina Owczarz. W roli prowadzącego zobaczymy zawodnika KSW –  Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego.

Tak prezentuje się ostateczny fight card gali LFN 9: Tic Tac Toe:

walka wieczoru:
56 kg: Eliska Pelechova (?-?) vs. Emma Gongora (33-3-1)
pozostałe walki:
52 kg: Hanna Gujwan (1-2) vs. Claire Lopez (2-0)
56 kg: Małgorzata Dymus (5-4) vs. Karolina Klusova (9-2)
63,5 kg: Kamila Bałanda (11-2) vs. Lucia Szabova (16-1)
52 kg: Barbara Nalepka (4-4) vs. Beata Bardziak (0-0)
52 kg: Aleksandra Mądraszewska (0-0) vs. Izabela Szelest (0-0)
52 kg: Ewelina Woźniak (7-2) vs. Kinga Jandrasik (4-3)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis