MMA PLNajnowszeClout MMAPaweł Tyburski tańczy i śpiewa Mariannie Schreiber: Ty jesteś taka niesamowita!

Paweł Tyburski tańczy i śpiewa Mariannie Schreiber: Ty jesteś taka niesamowita!

To, co działo się wczoraj na Konferencji Prasowej promującej marcową galę Clout MMA 4 było przeznaczone tylko dla najwierniejszych fanów freak fightów w Polsce. Ludzie o słabych nerwach i niskiej akceptacji zachowań uchodzących za nieuprzejme mogli przez to wydarzenie nie przebrnąć. Ale nie tylko na konferencji działo się wiele. Równie dużo mogliśmy oglądać za kulisami. Tam Paweł Tyburski został nagrany jak tańczy i śpiewa Mariannie Schreiber.

Paweł Tyburski tańczy i śpiewa Mariannie Schreiber

Marianna Schreiber, czyli samozwańcza królowa polskich freak fightów już 9 marca na Clout MMA 4 skrzyżuje rękawice z Małgorzatą Zwierzyńską zwaną Margaret lub w ciemnej stronie internetu Gochą Magical. Dla żony prominentnego posła PiS będzie to już druga walka we freakach. W swoim debiucie pokonała bowiem Monikę Laskowską znaną jako Najlepsza Polska Dziennikarka.

Paweł Tyburski tańczy i śpiewa Mariannie Schreiber: Ty jesteś taka niesamowita!

Zanim jednak dojdzie do gali Clout MMA 4, kibice będą oglądać wiele materiałów promujących to wydarzenie. A promocja zaczęła się już dawno temu.

Wczoraj kibice oglądali głośną i długo wyczekiwaną konferencję prasową przed Clout MMA 4, a za kulisami mogli obejrzeć jak nad Marianną Schreiber rozpływa się inny znany freak fighter, uznawany za jednego z najlepszych w tej branży – Paweł Tyburski.

Tego połączenia po prostu nie możecie nie obejrzeć. Materiał zamieścił w sieci dziennikarz MMA.PL Michał Cichy;

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis