MMA PLNajnowszeHighleaguePaweł Tyburski po walce z Denisem Załęckim: Każdy widzi jak to się skończyło! [WIDEO]

Paweł Tyburski po walce z Denisem Załęckim: Każdy widzi jak to się skończyło! [WIDEO]

Na naszym kanale ukazał się wywiad z Pawłem Tyburskim. Podczas rozmowy Paweł wypowiedział się na temat walki z Denisem Załęckim.

“Tybori” do tej pory we freak fightach stoczył 6 pojedynków. Walczył dla FAME MMA, Prime Show MMA czy High League. Zadebiutował w 2020 roku podczas 7 edycji FAME MMA pojedynkiem z Arkadiuszem Tanculą, którego pokonał w 2 rundzie. Ostatni pojedynek w FAME MMA stoczył podczas 8 edycji, gdzie jednogłośnie na punkty przegrał z Gabrielem “Arabem” Al-Suwim.

Kolejną organizacją było Prime Show MMA. Stoczył w niej dwa pojedynki. Pierwszy miał miejsce w 2022 roku podczas 1 edycji, gdzie pokonał w 1 rundzie Łukasza Lupę. Druga i zarazem ostatnia walka w tej federacji miała miejsce podczas Prime Show MMA 4, gdzie w kickboxingu w 1 rundzie pokonał Adama Soroko. Obecnie toczy pojedynki w High League. Pierwszy pojedynek miał miejsce podczas 4 edycji. Wygrał na niej w 2 rundzie z Alberto Simao. Ostatni pojedynek stoczył wczoraj na 6 edycji pokonując w boksie w małych rękawicach przez dyskwalifikuje w 1 rundzie Denisa Załęckiego.

“Tybori” po walce z Denisem!

W wywiadzie dla naszego portalu Paweł Tyburski postanowił wypowiedzieć się na temat walki z “Bad Boyem”.

Plan był taki, żeby dać mu się wystrzelać, a później zasypać go mocno ciosami. Od podbródka się zaczęło i już miałem pełną kontrolę, już czułem tą kontrolę i niestety wiesz kurde każdy widzi jak to się skończyło. Ja nie mam co narzekać wygrana to wygrana. Wydaje mi się, że nie pokazałem k**wa charakteru, który mam, który ludzie chcieliby zobaczyć.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Weteran KSW po walce Załęckiego: Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę…

Po walce Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim powstała ”burza” w mediach społecznościowych. Kibice byli zniesmaczeni postawą ”Bad Boya”. Był też mocny komentarz weterana KSW – Antoniego Chmielewskiego (32-18).

UFC 286: Leon Edwards perfekcyjnie rozegrał trzecie starcie z Usmanem i wciąż jest mistrzem

Leon Edwards (21-3, 1 N/C) pokonał Kamaru Usmana (20-3) większościową decyzją w walce wieczoru gali UFC 286 w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis