MMA PLNajnowszeFAME MMAPaweł Jóźwiak zaprezentował vlog po FAME 17 i porażce z Boxdelem. Teraz zapowiada: W rewanżu będzie lepiej

Paweł Jóźwiak zaprezentował vlog po FAME 17 i porażce z Boxdelem. Teraz zapowiada: W rewanżu będzie lepiej

Paweł Jóźwiak czyli popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Prezes FEN zaprezentował vlog po gali FAME 17, na której to zmierzył się w głośnym starciu z jednym z właścicieli tej freakowej organizacji – Boxdelem.

Paweł Jóźwiak zaprezentował vlog po FAME 17

Jóźwiak co prawda przegrał tamto starcie przez werbalne poddanie, ale później kwestionował decyzję sędziego Piotra Jarosza o przerwaniu jego walki, sugerując, że chciał dalej walczyć.

Ostatecznie jednak walka w atmosferze skandalu zakończyła się na korzyść Boxdela. Przypominamy także, że areną pojedynku “włodarzy” była rzymska klatka.

Paweł Jóźwiak zaprezentował vlog po FAME 17 i porażce z Boxdelem

Prezes FEN teraz zamieścił obszerny vlog ze swojego występu na gali FAME MMA 17. Dzięki temu materiałowi możecie zobaczyć jak za kulisami wyglądała jego obecność w największej polskiej organizacji freakowej:

Co ciekawe, we wpisie z publikacją tego materiału, Paweł Jóźwiak dodał, że w rewanżu zaprezentuje się lepiej, bowiem odbędzie się on już w normalnej klatce, a nie w małej klatce rzymskiej, która miała być atutem Boxdela:

“Klatka rzymska jednak okazała się atutem mojego rywala. W rewanżu będzie lepiej” – napisał na Twitterze.

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis