MMA PLArchiwumBoxdelPaweł Jóźwiak zabrał głos po porażce z Boxdelem na FAME Friday Arena 2. Obiecał coś fanom!

Paweł Jóźwiak zabrał głos po porażce z Boxdelem na FAME Friday Arena 2. Obiecał coś fanom!

Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak zabrał głos po drugiej już w karierze porażce z Boxdelem, tym razem na gali FAME Friday Arena 2. Jóźwiak z klasą zachował się po tej przegranej.

Paweł Jóźwiak zabrał głos po porażce z Boxdelem

Przypominamy, że walka Prezes FEN vs Boxdel 2 była starciem wieczoru gali FAME Friday Arena 2, która w minioną sobotę odbyła się w Netto Arenie w Szczecinie. Pojedynek ten wygrał jeden z właścicieli organizacji FAME MMA – Boxdel.

Walka zakontraktowana na formułę K-1 zakończyła się na sekundę przed końcem drugiej rundy, kiedy to Boxdel potężnym nokautem posłał Prezesa FEN na deski:

“Paweł celnie ustrzelił Boxdela na początku walki, czym doprowadził do liczenia. Potem Michał przejął inicjatywę, sukcesywnie trafiał i uszkadzał nogę Jóźwiaka, po czym celnym ciosem na szczękę całkowicie wyłączył go z walki!” – opisywało FAME MMA na swoich social mediach.

Paweł Jóźwiak zabrał głos po porażce z Boxdelem na FAME Friday Arena 2

Teraz do porażki tej odniósł się Prezes FEN. Paweł Jóźwiak w swoich mediach społecznościowych napisał krótkie oświadczenie, w którym obiecał coś widzom. Tą obietnicą jest jeszcze większa praca, by w przyszłości wychodzić z klatki zwycięsko:

“Taki jest sport, raz się wygrywa, raz się przegrywa…Dałem z siebie wszystko, niestety tym razem to nie wystarczyło. Dziekuje @boxdel za dobrą bijatykę i postawę fair play👊Najważniejsze że jestem cały i zdrowy! Obiecuję jeszcze ciężej pracować! Wrócę silniejszy 👊👊👊

@famemmatv dziękuję za kolejną fajną przygodę. Gratuluję profesjonalizmu 🔥” – napisał na swoim koncie na Instagramie.

Była to już druga porażka Pawła Jóźwiaka z Boxdelem. Pierwszej doznał walcząc na gali FAME MMA w rzymskiej klatce. Wówczas współwłaściciel organizacji FAME MMA pokonał Pawła Jóźwiaka przez werbalne poddanie się i nie wyjście do kolejnej rundy rywalizacji rzymskoklatkowej.

Jak myślicie, jaka przyszłość czeka Prezesa FEN we freak fightach? Czy zobaczymy go ponownie zwycięskiego w klatce?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis