MMA PLNajnowszeFENPaweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję prezesa organizacji FEN!

Paweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję prezesa organizacji FEN!

Szok i niedowierzanie. Druga siła na polskim rynku MMA wydała komunikat ws. Pawła Jóźwiaka.

Jóźwiak nie jest prezesem FEN

Paweł Jóźwiak z dniem dzisiejszym przestał pełnić funkcję prezesa organizacji FEN – czytamy w krótkim oświadczeniu opublikowanym na platformie X.

Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funckję prezesa zarxządu organizacji FEN. Pragniemy podziękować za wszystko, co zrobiłeś Pawle, dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz.

Decyzję podjął sam Paweł Jóźwiak. Jak wyjaśnił 49-latek, nie chce łączyć profesjonalnego sportu ze swoimi występami podczas gal freakowych. Jóźwiak zamierza w pełni skupić się na treningach i walkach.

Rolę prezesa organizacji FEN przejmie teraz Jakub Borowicz, który dotychczas pełnił funkcję matchmakera federacji.

Paweł Jóźwiak od wielu lat budował polskie MMA, włożył ogromną pracę, aby FEN było w miejscu, w którym jest teraz. Z pewnością jego odejście jest dużym zaskoczeniem dla całej branży, natomiast od dłuższego czasu widać było, że Paweł odnalazł się w świecie freaków.

ZOBACZ TAKŻE: Dobry trener MMA! Po czym go poznać? [PORADNIK]

Ba! Jóźwiak już 9 marca wystąpi na Clout MMA 4, krzyżując rękawice z Adrianem Ciosem. To będzie ósmy pojedynek Pawła od 2022 roku. Swoją przygodę ze sportami walki zaczął od wygranego starcia z Marcinem Najmanem na WOTORE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis