MMA PLNajnowszeBoksPaweł Jóźwiak o postawie Mameda w walce na KSW Epic: Walczył chaotycznie, Adamek go wyczuwał!

Paweł Jóźwiak o postawie Mameda w walce na KSW Epic: Walczył chaotycznie, Adamek go wyczuwał!

Były już Prezes FEN, czyli Paweł Jóźwiak udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, gdzie wypowiedział się m.in. o postawie Mameda Khalidova w walce z Tomaszem Adamkiem, która była main eventem głośnej gali KSW Epic.

Paweł Jóźwiak o postawie Mameda

Przypominamy, że starcie Mameda z legendą polskiego i światowego boksu odbyło się w formule pięściarskiej zakontraktowanej na dystansie sześciu rund.

Walka ta zakończyła się jednak kontuzją ręki Mameda i były mistrz KSW nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy pojedynku.

Paweł Jóźwiak o postawie Mameda w walce na KSW Epic: Walczył chaotycznie, Adamek go wyczuwał!

Jóźwiak natomiast jest przekonany, że Tomasz Adamek od czwartej rundy górowałby nad Khalidovem, a co do samego Mameda, to zdaniem byłego Prezesa FEN, to legenda KSW walczyła w tej walce bardzo chaotycznie, nie robiąc wrażenia na nim:

“Nie zaskoczyła mnie ta walka. Adamek badał Mameda. Ci, co się nie znają mogą mówić: “Mamed to super się pokazał” i tak dalej. Mamed walczył chaotycznie, zmieniał pozycję, Adamek go wyczuwał i myślę, że od czwartej rundy Mamed byłby już rozczytany, nie mógłby nic już zrobić i każda kolejna runda byłaby na korzyść Adamka. Z punktacji wynika, że prowadził Mamed, ale Adamek się dopiero rozkręcał, bo on zawsze się rozkręca. Przeważnie miał osiem-dziesięć rund na to, tutaj było tylko sześć rund, więc uważam, że od czwartej byłaby już tutaj zmiana.”

Całą rozmowę z Pawłem Jóźwiakiem możecie sprawdzić poniżej:

Sam Paweł Jóźwiak wystąpi na gali Clout MMA 4, która już w sobotę 9 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Rywalem Jóźwiaka będzie Adrian Cios.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis