MMA PLNajnowszeUFCMateusz Gamrot o komentarzach w sprawie jego walki: Wyjaśnię to z nimi na sali, te słowa są nie na miejscu!

Mateusz Gamrot o komentarzach w sprawie jego walki: Wyjaśnię to z nimi na sali, te słowa są nie na miejscu!

Mateusz Gamrot, czyli polska nadzieja na pas wagi lekkiej UFC wypowiedział się o komentarzach kolegów z klubu w sprawie jego walki na nadchodzącej gali UFC 299. Z wypowiedzi “Gamera” wynika, że szykuje się rozmowa wychowawcza.

Mateusz Gamrot

Gamrot wystąpi już w najbliższą sobotę na gali UFC 299 w Miami na Florydzie. Rywalem Polaka będzie były mistrz wagi lekkiej i jedna z żywych legend światowego MMA – Rafael dos Anjos.

Starcie Polaka z Brazylijczykiem znalazło się w karcie wstępnej tego wydarzenia.

Mateusz Gamrot o komentarzach kolegów z klubu w sprawie jego walki: Wyjaśnię to z nimi na sali, te słowa są nie na miejscu!

I właśnie obecność tej walki w “prelimsach” była jednym z tematów rozmowy Artura Mazura z kanału Klatka po Klatce z Mateuszem Gamrotem.

Mazur przywołał komentarze kolegów klubowych Gamrota – Damiana Piwowarczyka i Jakuba Wikłacza, którzy niskie umieszczenie walki ich kolegi nazwali “pstryczkiem w nos” oraz “niedocenieniem go przez UFC”.

Gamrot zdenerwował się na te komentarze:

“Ja sobie może wyjaśnię to z nimi na sali. Nie będę tutaj komentował publicznie, bo myślę, że te słowa są nie na miejscu no i tyle po prostu. Nikt nie musi się o mnie troszczyć, bo sam o siebie potrafię zadbać, generalnie. Więc jest ok. No karta UFC 299 jest tak nafaszerowana, że każda walka, każde zestawienie mogłoby być walką wieczoru innej gali. Dla mnie nie ma znaczenia, szybciej zawalczę i się będę mniej stresował.” – powiedział.

Cały program Klatka po Klatce z udziałem Gamrota do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis