MMA PLFAME MMAMarcin Wrzosek po FAME 12: Będziemy się odwoływać od werdyktu, wygrałem 4 rundy z Don Kasjo [WIDEO]

Marcin Wrzosek po FAME 12: Będziemy się odwoływać od werdyktu, wygrałem 4 rundy z Don Kasjo [WIDEO]

Były mistrz Federacji KSW i zawodnik, który miał zakończyć erę patostreamerów w FAME MMA – Marcin Wrzosek po minionej gali FAME 12 odniósł się do przegranej z Don Kasjo.

Przypominamy, że Polski Zombie przegrał na punkty z youtuberem i melanżownikiem, jakim jest Kasjusz Życiński. Według punktujących to starcie niezależnych sędziów bokserskich, Don Kasjo wygrał walkę bardzo wyraźnie.

Marcin Wrzosek po FAME 12: Będziemy się odwoływać od werdyktu, wygrałem 4 rundy z Don Kasjo [WIDEO]

Co ciekawe, Marcin Wrzosek w rozmowie z dziennikarzami po gali FAME 12 przyznał, że w jego odczuciu, to on jest zwycięzcą tej konfrontacji, a od werdyktu będzie się odwoływał:

“Według mnie werdykt był nagięty i to mocno, Wygrałem co najmniej cztery rundy. W ogóle punktacja była chyba 59:53, więc wyglądało na to, że kilka rund wygrał z wyraźną przewagą, a według mnie pierwszą rundę wygrał na punkty, druga była bliska, a resztę wygrałem ja. Będziemy się odwoływać od tego werdyktu.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 56: Vieira vs. Tate – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC on ESPN+ 56, która dziś wieczorem odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

The War 3: Kolejna walka 5 vs 5 – Warriors i Gladiatorzy w stanie wojny po kłótni o zawodnika!

26 listopada na gali THE WAR 3 odbędzie się przeniesiona walka WARRIORS vs GLADIATORZY. Ostatecznie obie drużyny wyjdą na arenę w 5-osobowych składach, ale nie obyło się bez zakulisowych przepychanek, przez które między ekipami zapanowała wrogość. – Zachowali się niehonorowo i zapłacą nam za to. Jesteśmy w stanie wojny! – mówi lider WARRIORS.