MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 88: Jak będzie trzeba…

Patryk Kaczmarczyk zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 88: Jak będzie trzeba…

Patryk Kaczmarczyk to czołowy zawodnik kategorii piórkowej w Polsce. Zawodnik nowej generacji w polskim MMA w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW zdradził, że zrobi wszystko, by wygrać swoją walkę na XTB KSW 88 w Radomiu.

Patryk Kaczmarczyk zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 88

A gala ta odbędzie się już 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Rywalem Kaczmarczyka będzie inny czołowy zawodnik kategorii piórkowej w Polsce – Daniel Rutkowski.

Walka ta będzie main eventem całego wydarzenia.

Bilety w sprzedaży na eBilet.pl

Patryk Kaczmarczyk zrobi wszystko by wygrać na XTB KSW 88: Jak będzie trzeba…

Kaczmarczyk z uznaniem wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku. Zawodnik z Radomia docenia umiejętności byłego mistrza FEN i Babilon MMA i nie kryje się z głośnym wypowiedzeniem tego:

“Bardzo szanuję Daniela, wiem jaką drogę przeszedł. Moim celem nie jest personalnie pokonać Daniela Rutkowskiego. Moim celem jest pokonać najlepszego zawodnika w kategorii piórkowej w Polsce. To jest mój główny cel i taka idea przyświeca mi w tej walce.”

Jednocześnie Kaczmarczyk zdradził, że zrobi wszystko, by walkę 11 listopada wygrać:

“Jeżeli bym nie wierzył, że mogę z nim wygrać, na pewno bym do walki nie wyszedł. Trenuję ciężej niż do jakiejkolwiek walki w swoim życiu, bo wiem jak wielka jest stawka. W jednym ruchu mogę zrobić szach mat. Nie boję się przegrać, nie boję się podjąć ciężkiego wyzwania. Jest bardzo wiele do stracenia, ale jeszcze więcej do zyskania. Wiem, że będę upadał i wstawał. Jak będzie trzeba, będę się kąpał we krwi i walczył do końca. Ta walka to będzie świetny sprawdzian, świetny moment, żeby pokazać, że nie tylko jestem dobrym technicznie zawodnikiem, ale potrafię też mocno przewalczyć wszystkie rundy.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis