MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk po wygranej “Bitwie o Radom” na XTB KSW 88: Sory za zamułę w 3 rundzie ale…

Patryk Kaczmarczyk po wygranej “Bitwie o Radom” na XTB KSW 88: Sory za zamułę w 3 rundzie ale…

Patryk Kaczmarczyk, czyli największy underdog na wczorajszej gali XTB KSW 88 w Radomiu przeprosił kibiców za swój występ w trzeciej rundzie. Po wygranej nad Danielem Rutkowskim, “Byku” udostępnił w mediach społecznościowych krótki wpis podsumowujący jego występ.

Patryk Kaczmarczyk po wygranej

Przypominamy, że Patryk Kaczmarczyk pokonał decyzją sędziów Daniela Rutkowskiego w swoistej “Bitwie o Radom” na gali XTB KSW 88, która odbywała się w tym mieście. Obaj zawodnicy wywodzą się z Radomia i miano takiej właśnie stawki w tej walce było w pełni zasadne.

Kaczmarczyk w oczach sędziów punktowych wygrał dwie pierwsze rundy walki z Rutkowskim, w których padały takie oto ciosy:

Patryk Kaczmarczyk po wygranej “Bitwie o Radom” na XTB KSW 88

Portal MMA.PL w taki oto sposób relacjonował wydarzenia mające miejsce w klatce Federacji KSW w walce wieczoru wczorajszej gali w Radomiu:

Sam Kaczmarczyk w swoich mediach społecznościowych napisał kibicom, krótkie przeprosiny za nie do końca odpowiadającą jego planowi trzecią rundę walki z Rutkiem:

“Sory za zamułe w 3 rundzie ale w drugiej naderwałem coś w prawej nodze. Dziękuje za wszystko, mój wieczór.” – napisał na portalu X.

Przypominamy, że gala XTB KSW 88 w Radomiu w swojej rozpisce posiadała aż dziesięć walk. Wyniki wszystkich pojedynków tej imprezy znajdziecie poniżej:

A Wy jaką przyszłość przewidujecie dla Patryka Kaczmarczyka? Czy według Was już teraz zasłużył sobie na potencjalną walkę o pas mistrzowski wagi piórkowej Federacji KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis