MMA PLBoksPas z walki legendarnego Muhammada Ali sprzedany za ogromną sumę!

Pas z walki legendarnego Muhammada Ali sprzedany za ogromną sumę!

Muhammad Ali (56-5, 37 KO) zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii. Co ciekawe w niedzielę został sprzedany pas ze słynnej walki Muhammada. Mowa o roku 1974, gdy w ringu skrzyżował rękawice z równie legendarnym Georgem Foremanem (76-5, 68 KO). Tytuł został sprzedany na aukcji za ogromną kwotę.

Muhammad

Ali ostatni zawodowy pojedynek stoczył w 1981 roku, gdy po 10 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Trevorem Berbickiem. To był czas, gdy Muhammad musiał zakończyć swoją barwną karierę. Ali bowiem z ostatnich pięciu walk wygrał tylko dwie.

Pas z walki Aliego sprzedany!

W niedzielę zakończyła się aukcja pasa ze słynnej walki ”Rumble in the Jungle”. Mowa o starciu Muhammada Ali z Georgem Foremanem, do którego doszło w 1974 roku. Ali w 8 rundzie znokautował Foremana. Było to zaraz po udanym rewanżu z Joe Frazierem.

Sami zobaczcie:

Tytuł federacji WBC został sprzedany na aukcji w niedzielę za 6,18 miliona dolarów. Zwycięzcą został Jim Irsay, który jest właścicielem drużyny futbolowej Indianapolis Colts. Pas zostanie wystawiony dla odwiedzających stadion jego drużyny. 

Zobacz także:

Kolejna walka o pas na HIGH League 4. “Mini Majk” będzie bronić tytułu niskorosłych! Zaskoczeni?

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, odbędą się dwa pojedynki mistrzowskie. Pas w kategorii niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski!

Mocna wymiana zdań Michała Cichego z Ciosem: Taki leszcz może mi buty czyścić co najwyżej! Widzieliście?

Dymy! Takie powstały na instagramie pomiędzy Michałem Cichym, a Adrianem Ciosem. Padły mocne słowa, więc niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia. Co ciekawe zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada, że przy najbliższej konferencji wypłaci Cichemu… liścia!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis