MMA PLEFM SHOWNorman ParkeParke odpowiada na wyzwanie i zgłasza gotowość na walkę z… Kazikiem Klimatem Kartelem!

Parke odpowiada na wyzwanie i zgłasza gotowość na walkę z… Kazikiem Klimatem Kartelem!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Normana Parke (28-7-1). Były tymczasowy mistrz KSW jest otwarty na walkę z… Wojciechem ”Kazikiem Klimatem Kartelem” Ochnickim. ”Stormin” wspomniał o walce w boksie oraz formule MMA.

Parke

Kazik Klimat Kartel zaskoczył swoją wypowiedzią podczas ostatniego wywiadu z TV Reklama. Wojciech zdradził kto jest jego wymarzonym przeciwnikiem, a przy tym stwierdził, że już w tym momencie pokonałby ”Stormina”.

Ja parteru nie robię, jestem z bokserskiej rodziny i mamy cel bokserski. Moje szczyty marzeń? Chciałbym później z Don Kasjo zaboksować, z Parke uważam że bym wygrał. Z Kasjo byłoby mega wyzwanie, ale celuje w księżyce żeby być bliżej gwiazd.

Parke odpowiada: On jest naćpany!

Norman Parke (28-7-1) błyskawicznie odpowiedział na słowa Kazika Klimata Kartela. ”Stormin” jest otwarty na takie starcie w boksie i MMA.

On jest naćpany, w boksie nie ma problemu, MMA zapraszam!

Wojciech Ochnicki już dwudziestego dziewiątego października wystąpi na MMA VIP 3 w Częstochowie. ”Kazik Klimat Kartel” na gołe pięści zmierzy się z ”GSP”.

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?

To były potężne liście! Potworne kontuzje uczestników PunchDown 5! Widzieliście?

Dawid Kołodziejczyk i Peter Truchlik zaprezentowali się z dobrej strony w świetnie obsadzonym turnieju na liście. ”Jasiu” i ”Aligator” po dzisiejszych starciach udowodnili, że należy im się następna szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis