MMA PLNajnowszeKSWPaczuski przygotowuje się do kolejnej walki! [WIDEO]

Paczuski przygotowuje się do kolejnej walki! [WIDEO]

Radosław Paczuski przygotowuje się do kolejnej walki. Niewykluczone, że zobaczymy go na Stadionie Narodowym, ponieważ zapowiada, że czeka go “duża walka”.

Ostatni pojedynek stoczył 21 stycznia 2023 podczas XTB KSW 78, gdzie zmierzył się z Tomaszem Romanowskim. Początek pojedynku przebiegł spokojnie. W pierwszych minutach padało mało ciosów i kopnięć. Panowie rozkręcili się pod koniec pierwszej rundy, gdzie mocnym lewym “Tommy” naruszył Paczuskiego. Drugą rundę Paczuski zaczął od celnych ciosów, którymi naruszył przeciwnika. Chwilę później obaj ruszyli na siebie i zaczęli się wymieniać ciosami. W ostatniej trzeciej rundzie Romanowski był cały czas aktywny, a Paczuski cofał się i był skupiony na defensywie. Ostatecznie pojedynek zakończył się niejednogłośną wygraną Tomka Romanowskiego. Bez wątpienia wspomniane starcie będzie mocnym kandydatem do walki roku w polskim MMA w 2023 roku.

Paczuski o przygotowaniach!

W mediach społecznościowych Radosława Paczuskiego pojawiły migawki z przygotowań do kolejnej walki.

Paczuski to świetny kickboxer oraz zawodnik MMA. W formule tej toczył 6 pojedynków przegrywając jeden. Walczył dla ACA czy KSW. Zadebiutował w 2019 roku na ACA 92 pokonując jednogłośnie na punkty Jarosława Lecha. W kolejnych pojedynkach dla organizacji ACA pokonywał Damiana Ostępa czy Daniela Płońkę. Ze względu na jego dobre wyniki w organizacji ACA dostał się do KSW. Zadebiutował w maju 2022 podczas KSW 70 pokonując przez techniczny nokaut w 3 rundzie Jasona Wilsona. Wygrywał też z Jasonem Radcliffem. Jedynej porażki doznał podczas XTB KSW 78 przegrywając po niejednogłośnej decyzji z Tomkiem Romanowskim.

W kickboxingu był mistrzem DSF Kickboxing Challenge w kategorii 81 kg, oraz FEN w wadze 85kg. Zadebiutował w 2014 podczas KOK World Cup 2014. Zmierzył się z Constantinem Tutu, z którym przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Stoczył 21 pojedynków przegrywając dwa. Pokonał m.in Adriana Valentina, Derrena Ansteya czy Ricardasa Kulisa.

Pas mistrza DSF Kickboxing Challenge w kategorii junior średniej zdobył w 2014 roku podczas DSF Kickboxing Challenge 7 pokonując niejednogłośnie Pawła Gierzyńskiego. Potem walczył w FEN, gdzie w 2018 roku podczas 20 edycji zdobył tytuł mistrza w kategorii średniej pokonując jednogłośnie na punkty Stanisława Zaniewskiego. Ostatni pojedynek stoczył w 2021 roku na gali HFO: Bank. Zmierzył się z Ricardasem Kulisem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 1 rundzie.

Zobacz także:

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis